Skocz do zawartości

Jaki Przebieg ??`


Gość VoyteQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma chyba regóły...zalezy jak było eksploatowane...

jakie wytrzymałe okażą się współczesne motocykle to się dopiero okaże...wiem tylko ze japonczyków sie raczej nie remontuje, lepiej wymienic silnik (chodzi o koszta jak i równiez o kondycję silnika po remoncie- juz nigdy nie bedzie taka sama...podobno :) )

a najwięcej przebiegu widziałem w niemczech w CBR F1 z 89r gosć miał ponad 120tyś bez remontu i śmigał(turystycznie-starszy Pan) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja CB50J ma nabite prawie 50 tyś i ma jeszcze nominalny cylinder :D Przynajmniej poprzedni tak mówił, bo wymieniał pierscioneki - jeden pękł.

Nieźle jak na motoroewr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam na sprzęcie juz dobrze ponad 100 tysi i bez remontu...

 

 

Ale jakieś uszczelniacze zaworowe , pierścienie tłokowe ? Może chociaż łańcuch rozrządu ? :-)

 

U mnie po 80kkm ostatnio wzrasta zużycie oleju .

Edytowane przez Dariusz L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat mysle dobry wiec chyba warto go odgrzac. co do silnikow to kiedys wyczytalem ze honda cb 500 nakrecila 300 tys km bez remontu glownego. ale to byl przebieg silnika uzyskany w warunkach laboratoryjnych. a wiec bez oporow powietrza, bez szarpania, gumowania, bez czestego gaszenia, bez roznych temperatur otoczenia itp itd. zwazywszy ze to twin to wynik bardzo dobry, w normalnych warunkach mysle ze 150 tys, to przebieg mozliwy do uzyskania. choc wiele zalezy od kierowcy. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... gadanie. wszystko zależy od warunków, a przede wszystkim serwisu

jakiś czas temu, szukając dla siebie motocykla, przeczytałem następującą informację: że przebieg silników r1100 bmw do remontu nie jest jeszcze znany, ponieważ po 10 latach od rozpoczęcia produkcji (to był stary artykuł) najstarsze egzemplarze mają na zegarach ponad 300tys km i jeszcze nie wymagają remontu... zwrócę tylko uwagę, że to dotyczy warunków drogowych, nie laboratorium. i akurat mowa była o modelu r1100rs, bo on był pierwszym wyposażonym w ten silnik :D

jsz

 

ps. a nowicjuszy-archeologów jednak bym tępił... ja wiem, że ta data pisana jest małymi cyferkami, ale mimo wszystko więcej z tych wykopalisk zamieszania niż pożytku :P

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a nowicjuszy-archeologów jednak bym tępił... ja wiem, że ta data pisana jest małymi cyferkami, ale mimo wszystko więcej z tych wykopalisk zamieszania niż pożytku j.gif

 

 

Ale jakby zalozyl nowy temat to by bylo, ze len i mu sie nie chce grzebac w archuwum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby zalozyl nowy temat to by bylo, ze len i mu sie nie chce grzebac w archuwum :/

 

zastanów się... facet ODPOWIADA na pytanie sprzed ponad 2 lat, podczas gdy pytający już wtedy napisał "ok, dzięki". to jednak inna sytuacja, niż podpiąć się do starego zapytania z własnymi, podobnymi; za to jeszcze nikt nikogo nie próbował tępić (o ile mi przynajmniej wiadomo)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...