Skocz do zawartości

No dobra to i ja sie kolejny raz pochwale ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zakupu :) ale jak ci napisałem na gg jak tam sie sprawuje twój nowy KDX to mi nic nie napisales 8) dobra dobra ja to zapamietam sobie.

a Kawa bardzo ładna,bardzo mi sie podoba ten motocykl. Jeśli będziesz go sprzedawał to się ze mną skontaktuj, tylko nie zapomnij.

No a plastiki na amorki sobie załatw jak najszybciej.

 

Pozdrawiam :D

ajajaj piękny sprzęcik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to po raz kolejny gratuluje :)

 

a może admin powinien założyć ci temat przyklejony ;D bo tylko sie chwalisz i chwalisz i niedługo 80% topiców będzie enduroguy się znowu znowu znowu chwali ;D

 

nie no jeszcze raz gratulki

 

p.s jednak to nie jest takie zielone jebło jak mówiłeś mi sie podoba naprawde rama chyba jak w KX co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie ale i tak je zadam. Czym się różnią KLX KMX i KDX?  

 

KDX-Rama praktycznie taka jak w KX , zajebiste zawieszenie, silniczek około 34km, ostre enduro (foto http://www.bikepics.com/pictures/156311/ )

 

KMX-Flak, ciut słabszy od DT125, zawieszenie do jazdy leśnej i polnej , nie nadaje się na tor ani ostre endurowanie, silnik około 20km(odblokowany)(foto http://www.bikepics.com/pictures/174533/ )

 

KLX-czterosów, zawieszenie dobre, idzie poszalec, moc zależy od pojemnosci bo KLXsów było kilka wersji(np.250cc miała około 30km), ogłulnie przyjemne moto do poszalenia.(foto http://www.bikepics.com/pictures/131517/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jedno Ci od razu powiem, żebyś zaraz nie miał motocykla w serwisie - nie masz osłon teleskopów. Takich plastikowych listków które chronią golenie. Jeżeli takim motocyklem wyjedziesz w teren, to wrócisz na lawecie, ponieważ bardzo szybko uszkodzisz upisde downy. Najłatwiej niszczą je kamienie, ale nawet zwykłe gałęzie mogą porysować golenie i przód do wymiany gwaratntowany.

Musisz znaleźć i założyć osłony bo bankowo zniszczysz motocykl.

Poza tym gratulacje.

pzdr

 

[ Dopisane: 16-07-2005, 15:55 ]

PS - widzę że Strzałek już na to zwrócił uwagę. Także KONIECZNIE załóż osłony.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Ci od razu powiem, żebyś zaraz nie miał motocykla w serwisie - nie masz osłon teleskopów. Takich plastikowych listków które chronią golenie. Jeżeli takim motocyklem wyjedziesz w teren, to wrócisz na lawecie, ponieważ bardzo szybko uszkodzisz upisde downy. Najłatwiej niszczą je kamienie, ale nawet zwykłe gałęzie mogą porysować golenie i przód do wymiany gwaratntowany.  

Musisz znaleźć i założyć osłony bo bankowo zniszczysz motocykl.  

Poza tym gratulacje.  

pzdr

Wiem wiem. Wgniote i bedzie ciekło i zle pracowało. Czy takie neopranowe skarpety zalatwią sprawe??

 

Wogole dzieki wszystkim za gratulacje. Dzis go nad wisla testowalem i powiem ze jestem baaaardzo milo zaskoczony :D . W takich warunkach w jakich dzis go użytkowalem Dt'tka zagotowalaby sie 10 razy a tu tylko raz po katach na plazy zapalila sie lampka temp :) . Musze jeszcez blokad poszukac bo teraz mam okolo 23-24km, ale poszalec i tak da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...