Skocz do zawartości

Jak doczekać tych 18-stu i prawka na moto??


olej-bc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam, czekam, czekam. Pewnie wielu z was MOTONICI ma marzenia o swojej maszynie powyżej 100KM. Ja cały czas czekam chociaż mam 16 lat na tę upragnioną 18-stke kiedy to zrobie sobie prawko na motolcykl 8i zasiade za jakąś 47 konną GS-ką... Tylko czekać na to, potem bedzie FJ-tka, jakiś GSX-R, ZXR 750 i oczywiście na końcu wyczekana ZX-7R. Nie wiem czy wszyscy którzy się tu wypowiadają też są porazeni taką MotomiłościĄ jak ja... Napewno większość z was mając 16 lat czy te 17 czekała. A wiadomo że czas w takiej sytuacji leci bardzo powoli. W życiu przeszedłem już wieole jazd na motocyklach z kumplami, ale to nie jest to. Lepiej kiedy samemu trzyma sie kierownice i tnąc powietrze dyktuje motocyklowi wybrany tor jazdy... Nie życzę nikomu zeby tak czekał. Smutno jest patrzeć przecież na maszyny po 130 km wiedząć ze nie można samemu jej poprowadzić. Pozostaje tylko czekać i to mnie nurtuje, na tym opiera sie ten temat.

 

PS: Oby tylko sie udało... Dziekuje....[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bracieeee....

 

Wszyscy tutaj są podobnie zakręceni :-D

 

Ja czekałem na prawo jazdy od 8 roku życia ;)

 

ale właśnie najgorsze były lata kiedy miałem 15 - 17... wtedy to mnie rozsadzało... no ale najlepszym lekarstwem było trochę pośmigać bez prawka czego nie polecam... :mrgreen:

 

Pozdrawiam i 3maj się!

 

Dasz radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolego, nie jestes sam:)

 

ja teraz chce sobie ściągnąć 125 cc z niemiec, jezdzic i robic na A1 bo urodziny mam w grudniu, a teraz klasa mauralna wiec nie bede mial kiedy zrobic A. ja sie tez doczekac nie moge :? :? jak sobie kupie K5 i bedziemy tworzyć zgrana druzyne , ja i moj GSXR ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braaacie, najgorzej jest jak masz maszyne, masz zdany egzamin na prawko, tylko czekasz na wydanie plasticku... tak jak ja ;)

 

teraz to mnie ssie jak nie wiem...

dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, dajcie mi mój plastick, !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro masz trochę czasu, to mozesz podszkolić swoje umiejętności z zakresu mechaniki. Tego nigdy za wiele. Ja się zaszczepiłem pasją do moto w wieku 8 lat. Do aut jeszcze wcześniej. Efekt jest taki, że serwisy na mnie nie zarobią ;) . Poza tym to naprawdę jest frajda, gdy możesz samemu podłubać i wychodzi z tego fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braaacie, najgorzej jest jak masz maszyne, masz zdany egzamin na prawko, tylko czekasz na wydanie plasticku... tak jak ja  

 

Bracie, najgozej jest jak masz juz ten plastik n aktory musiales dlugo skrobac, masz zdany egz. a nie masz na moto...

 

ja teraz chce sobie ściągnąć 125 cc z niemiec, jezdzic
a ja chcem utrzciwie zarobic na jakas stara mz, i pracuje w lesie za 26 zl, kto pracowal w lesie to wie co to za robota...

 

Czekam, czekam, czekam. Pewnie wielu z was MOTONICI ma marzenia o swojej maszynie powyżej 100KM
tez czekam, ze kiedys bedzie mnie stac za wlasne pieniadze kupic i utrzymac moto.... to moje marzenia....

 

Pozdrawiam wszystkich marzących/czekajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na miejscu oleja to kupił bym sobie jakiegoś crosa i heja w las i na łąki

nawet 125,frajda jak nie wiem co a i umiejętności zdobyte w

terenie

przydadzą

mu się jak siądzie na mocniejsze moto nawet jak będzie śmigał tylko po ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam.... ;) I czekam.... Czasem sobie wyobrazam, jak to fajnie bedzie jak bede mial prawko, siade na swoja Mz i bede jechal gdzie bede chcial... Ale narazie to tylko marzenia :? Pozostaje jazda bez prawka :twisted:

Nie lam sie stary :P

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie najgorsze były lata kiedy miałem 15 - 17... wtedy to mnie rozsadzało...

 

u mnie bylo dosyc spokojnie ( chcialem ale... ) do czasu

kilka dni temu tak mnie wzielo ze chyba pojde na A1 mimo ze jest to bezsensu ( do 18ki zostalo 16 miesiecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, najgozej jest jak masz juz ten plastik n aktory musiales dlugo skrobac, masz zdany egz. a nie masz na moto...

Niee - najgorsze jak masz moto, masz plastik, masz wahe ale nie masz... 62 zl na przeglad :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak za plotem twojego domu stoi Honda CBR600 która jest tobie obiecana i sasiad nie sprzedaje jej tylko dlatego ze cie bardzo lubi i zostawil ja specjalnie dla ciebie... A to jeszcze 2 lata!! A jak masz za soba 2 jazdy na niej?? Dobra rada... Jak czekasz na moto nie jeździj na tym wymarzonym bo dosaniesz glupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Posłucham waszych rad... Właśnie oczekiwanie jest najgorsze... Myśle że bede miał tę manetę na moto (mam na myśli ze 4000) żeby kupić chociaż jakąś pożądniejszą, moze starszą japońszczyzne na początek :] Widze że można na was liczyć. Myśle ze moze kiedyś pośmigamy :]

 

PS: Jeszcze raz dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcem utrzciwie zarobic na jakas stara mz, i pracuje w lesie za 26 zl, kto pracowal w lesie to wie co to za robota...

a ty myslisz ze ja co ?

w domu siedze i pierdze w rytm przelatujachych much??

mam teraz 500 zeta przyskladane, drugie wakacje bede z rzedu pracowal za 20 zeta za dzien !! nie za 26 , za 20 !!

jestem rozliczany wg. jakiegos pieprzonego cennika !! zapieprzam jak wół, a dostaje grosze, przed chwila z pracy wruciłem, rece mnie bolą i ledwo tego posta napisalem. 10 godzin zapieprzania za OBY 20 zeta.

no to nie wiem kto tu ma lepiej. a w lesie pracowalem jak chciałbys wiedziec.

 

Przepraszam za offtopic ale odczułem to co napisałes jako atak na mnie ze ja to nimy bogatego tatusia mam co mi motorek z niemiec przywiezie.

 

chce sobie sciagnac, ale nie wiem czy bede mial pieniadze!! musze je dopiero zarobic bo za to co mam to wielkie gów*o kupie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...