Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Witam

Znacie, polecacie jakiś ośrodek szkolenia, który na w swojej ofercie szkolenia teoretyczne szybkie parodniowe lub najlepiej weekendowe? Chodzę do pracy na 3 zmiany i nie zawsze mam popołudnia wolne na uczestniczenie w cotygodniowych zajęciach...

Najlepiej jakby był na ratajach lub po wschodniej części Poznania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

hhmmmm... jakaś tu cisza i nic w temacie tych dwóch szkół, czas goni więc zdecydowałam sie na MotoArtur - po kursie napisze co sądze by kolejni niezdecydowani mieli wiekszą wiedzę :)

 

Sorry za odgrzanie kotleta. Jak wrażenia po kursie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się uczyłem w MotoArtur i średnio jestem zadowolony, a tyle się naczytałem w necie opinii pozytywnych. Teoria spoko, bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Praktyka bardziej na zasadzie, tu masz motocykl, tam za halą jest placyk, jedź i ćwicz. Trochę się zdziwiłem (jak i reszta kursantów), że slalom szybki uczono nas pokonywać na wciśniętym sprzęgle. Miasto spoko, instruktor albo jechał autem, albo motorem, pokazał wszystkie pułapki w okolicy na których można się wyłożyć, fajnie się gadało podczas jazdy. Egzamin zdałem za trzecim razem, głownie przez nerwy (to co się działo ze mną w dniu egzaminu to masakra jakaś). Przed trzecim podejściem pojeździłem sobie ok 200km na swoim Hornecie, trasa i placyk, dodatkowo przed samym egzaminem godzinka na placu w 5 biegu i poszło gładko.

 

Sama atmosfera fajna, nie powiem. Wszystkie godziny odbyły się bez opóźnień. Jednak na placu czułem się osamotniony. Fakt, mogłem się domagać żeby ktoś tam przyszedł i mi wytykał błędy, ale nie zrobiłem tego, moja wina.

Oceniam szkołę na 4 w skali 1-6. Na 5 teoria i miasto, plac 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswiadomosc robi swoje, dlatego nie za pierwszym.

 

Ja sie zastanawiam, kiedy do co niektorych instruktorow dojdzie, ze przy nauce kursanta trzeba byc, dogladac i poprawiac.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak chyba do High uderzyć będzie trzeba. Wiecie, jeżdżę póki co pierwszy sezon swoją 125 nie licząc kaskaderki za dzieciaka. Jeżdżąc teraz zapewne robię dużo błędów o których nie wiem, nie jestem świadomy, i milo by było aby ktoś na kursie mnie naprostował, a nie porzucił jak sarne w rowie. W końcu za coś się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak sobie poczytałem o motoarturze:https://www.google.pl/search?q=motoartur&oq=motoartur&aqs=chrome..69i57j0l3.3377j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#istate=kp:xpd

 

W Rybniku jak się nie interesują kursantem, to biorą chociaż 1000zł. ☺

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 i 10 godzina - hamowanie awaryjne :icon_mrgreen:

 

7 i 8 godzina - jazda ulicami Poznania

 

Od siebie nie mam pytan :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

gdyby ktoś był zainteresowany to wracam do "nauczania" :)

co prawda nie na swoim (niestety) i w niepełnym wymiarze godzin ale jeśli ktoś chciałby liznąć tematu to zapraszam

również dodatki przed egzaminem oraz 125ccm/kat.B

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zapoznaj sie z tematem, bo pytanie o Kategorie jest z 4 Liter wziete.

Ktos kto dobrze szkoli, bedzie szkolil dobrze wszystkie Kategorie, no chyba, ze uwazasz ze kat. A bedzie olewal, kat A1 tez bedzie olewal a do Kat. A2 sie bedzie przykladal ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - nie do końca

bywają szkoły (a przynajmniej były przez jakiś czas po wejściu ustawy wprowadzającej kat. A2), które nie robią kat. A2 ze względu na nieposiadanie motocykla pod tą kategorię (nie opłacało się kupować takiego)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale to jest dzisiaj juz tylko przeszloscia bo jak wiemy prawo sie zmienilo

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...