Skocz do zawartości

Co potem?


kszyhoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu wkurza mnie enduroguy ze swoimi głupawymi tekstami o DT 80? Nie podoba się? To nie komentuj. Bo ty raczej nie masz czym się pochwalić specjalisto...

prywatne komentarze pozostaw lepiej w domu bo jak każdy pisał podobne posty to na 4um byłyby same bluzgi i wyzwiska

 

Do enduroguy: To może jeszcze uraczysz nas opowiastką ile to koni ma ta TS.

o prosze tu zabłysnąłeś po raz 2 8O

 

Skoro jesteś takim specem to dlaczego jeździsz na takim starym łajnie???

myśle że jeszcze dużo kartofli musisz zjeść i troche książek poczytać żeby w ogóle mieć prawo dotknąć takiego łajna

 

p.s ja jeżdże na CZ 250 /980 z `74 to zobacz jakie to jest stare więc poproszę cie o opinie czym jeżdże bo mamy tu tylu użytkowników i jeszcze żaden nie nadał odpowiedniego określenia widać nikt nie jest takim specem jak ty

 

O CZ 125 z 83 roku nawet się nie bede wypowiadał.

no i masz racje bo skoro nawet na oczy nie widziałeś, ew słyszałeś jak ktoś przejeżdżał 4 wioski dalej to siedź cicho

 

proponuje ci zajrzeć tam--> http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...=29194&start=25 <-- już pisałem na temat CZ

 

A teraz masz swoje kolejne 5 min pochwal nam się czym latasz, jakie moto polecasz i dlataczego a nie zaczynasz udawac mądrale i to ci nie wychodzi 8O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O CZ 125 z 83 roku nawet się nie bede wypowiadał. Skoro jesteś takim specem to dlaczego jeździsz na takim starym łajnie???

 

No to sobie nagrabiłeś: nieznajomością tematu pt. CZ 125, tekstem o łajnie. Znakomicie to o Tobie samym świadczy :) , a ludzie, którzy mają te motory, juz pewnie mają wyrobiona opinię na Twój temat, "kolego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic na temat CZ dlatego sie nie wypowiem.

 

ciekawy wniosek lecz chyba troche za późno do niego doszedłeś, dlatego wpierw sie myśli żeby potem nie żałować a nie żałuje że sie nie myślało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wniosek lecz chyba troche za późno do niego doszedłeś, dlatego wpierw sie myśli żeby potem nie żałować a nie żałuje że sie nie myślało
Mój błąd. Mówi sie trudno. I macie racje w tym że nie ważne jest ile moto ma lat tylko to w jakim jest stanie.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 12:22 ]

Ale wkurza mnie gdy ktoś mówi że DT80 ma 6 KM!!! To jest już chyba przesada.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 12:30 ]

PRZEPROSIŁEM WSZYSTKICH PO RAZ KOLEJNY I UWAŻAM TEMAT ZA ZAMKNIĘTY. DO WSZYSTKICH: SPECJALNIE DLA WAS JUŻ NIGDY NIE ZAJRZE NA FORUM MOTOCYKLISTOW. TO NA PEWNO SPOWODUJE ŻE WSZYSCY BĘDĄ SZCZĘŚLIWI I MILI DLA SIEBIE. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOWIE CZYSTO I OTWARCIE! NIE CHCE NIKOGO ZDENERWOWAC I URAZIC! Nie wiem czy dobrze robie pisząc tutaj posta i w ogóle zabierajac głos w tej jakze "ciekawej" dyskusji,chciałem powiedziec ze mimo wszystko (mowie o wadze,zawieszeniu itp.) dt to naprawde swietny komarek.Nie pisze tak dlatego ze sam nim jezde (chociaz nie ukrywam ze ten fakt wpływa na forme mojej wypowiedzi) ale dlatego ze wielu moich znajomych uzywa dt 80 i sa bardzo,ale to bardzo zadowoleni.Jasne nie mowie tutaj ze ts to kupa i tym podobne ale pomyslcie...jedziłem ts i rmx.rmx na 70 a ts z całym układem metrakit'u i powiem wam ze bez rewelacji.Tak,tak moze ktos powie ze były zjechane lecz musiałby posłuchac i zobaczyc te sprzety.Dla kogos takiego jak kszyhoo dt 80 na motorower to idealne rozwiązanie.Nie ma pieniędzy na tuning 50 i potrzebuje 80 na motorower.Mielismy mu doradzic co i jak.Kszyhoo jeszcze jakbys mogłokresl sie do czego bedzie ci potrzebny endurak?Do latania po torze w Ksiązu i przydomowych lasach i bagnach czy do dojazdow do szkoły i skoczenia z "kolezankami" na jagody do lasu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dt jezdziłem, Twojej DTWORIOR.

Spoko, aczkolwie trochę ciężka ale jak na moją posture, to mysle ze spokojnie dam rade:D

A enduraka to potrzebuje jako sprzet uniwersalny, bo podobaja mi sie wybryki w lesie, lub na torze, a jednak jakos do szkoly trzeba dotrzec:D czyli wychodzi na to ze potrzebuje DT 80 zarej. na 50:D

 

[ Dopisane: 20-07-2005, 15:49 ]

Lub i moze nawet Dt 50 ale bede sie staral robic ją mocniejszą...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt jak sie kupuje jako piersze Enduro i ma sie poniżej 3tys jest dobrym wyborem ale TYLKO jako piersze enduro. Ja miałem kilak sprzetów i po pewnym czasie byłem ZMUSZONY pojeździć kilak miechów DT 80 której zrobiłem kapitalny remont i tuning także była w dobrym stanie. Nie zmniea to faktu, że męczyłem sie na tym motocyklu bo dla mnie on poprostu nie jedzie, amortyzajca jest praktycznie zerowa jezeli chodzi o teren. Za to jest wygodna w mieście. Zauważcie ze o zaletach DT wypowiadają się ich teraźniesi uzytkownicy, którzy zawsze chwalą swoje, lub tacy którzy mają simsona i po przejazce na Dt 80 są w szoku mocy. To nie sa obiektywne opinie. Ja miałemDT i wiele innych motcykli a jeszcze wiecej przewineło sie przez mój garaz i jazdy na torze i lesie wiec mam porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Ostatnio jechałem właśnie Dt 80. Wcześniej zastanawiałem się czy nie zamienić mojej MZ 251 na Yamaha. Ale nie zrobie tego. Jest ona za słaba (wcześniej myślałem że nie) ale jeździ w miarę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek zgadzam się z Tobą, bo naprawde bylem zdziwiony np. przyspieszniem DT bo Simson to Simson.

Jako pierwsze enduro powinno byc dobre.

Własnie ja troche wiecej bym przebywal w miescie bo i teraz trzaskam sporo kilometrow tygodniowo szczegolnie w miescie.

POzDrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOWIE CZYSTO I OTWARCIE! NIE CHCE NIKOGO ZDENERWOWAC I URAZIC! Nie wiem czy dobrze robie pisząc tutaj posta i w ogóle zabierajac głos w tej jakze "ciekawej" dyskusji,chciałem powiedziec ze mimo wszystko (mowie o wadze,zawieszeniu itp.) dt to naprawde swietny komarek.Nie pisze tak dlatego ze sam nim jezde (chociaz nie ukrywam ze ten fakt wpływa na forme mojej wypowiedzi) ale dlatego ze wielu moich znajomych uzywa dt 80 i sa bardzo,ale to bardzo zadowoleni.Jasne nie mowie tutaj ze ts to kupa i tym podobne ale pomyslcie...jedziłem ts i rmx.rmx na 70 a ts z całym układem metrakit'u i powiem wam ze bez rewelacji.Tak,tak moze ktos powie ze były zjechane lecz musiałby posłuchac i zobaczyc te sprzety.Dla kogos takiego jak kszyhoo dt 80 na motorower to idealne rozwiązanie.Nie ma pieniędzy na tuning 50 i potrzebuje 80 na motorower.Mielismy mu doradzic co i jak.Kszyhoo jeszcze jakbys mogłokresl sie do czego bedzie ci potrzebny endurak?Do latania po torze w Ksiązu i przydomowych lasach i bagnach czy do dojazdow do szkoły i skoczenia z "kolezankami" na jagody do lasu?

 

Hmmm, To ciekawe czemu moja TS'ka odsadzała Dt110 z wydechem Gianelli :) . Wszystko zalezy po prostu od stanu motocykla i tyle. Dt za 2500-3000zł <--- spoko , ale kupowanie Dt'tki za 4000zł czyli za tyle za ile mozna dostac RX'a mija sie po prostu z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...