Skocz do zawartości

Yamaha Dt 80 zamiast Mz 251 ??


Gość guzik_Darek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guzik_Darek

Ja tam nie wiem jak jeździ Yamaha i jaką ma moc, ale na papierku wynika że prawie wszystkie 80 mają podobną moc (w orginale) przeważnie 8-12 KM a 50 są chyba słabsze, 125 nie kupie bo ciężko na motorower zarejstrować (tak słyszałem) i trzeba mieć A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają podobną moc (w orginale) przeważnie 8-12 KM a 50 są chyba słabsze

RMX50 ma 8km, a HM czy RX maja ok 9km (mowie o seryjnych egzemplarzach). Po tuningu na 70cc czy 80cc, zmianie gaznika i na pustyym wydechu moc wzrasta do 15-20km, a seryjna DT80 ma 10km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek
10km? a nie 12-13?ja w papierze mam napisane 13.

Tylko to ma z pustym wydechem i bez blokady na CDi

Co to jest blokada CDi. Dla Ciebie to może jest proste ale ja pierwszy raz słysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest blokada na module zapłonowym... nie pozwala wykrecić więcej niż 7 tys obr/min masz linka naskrobałem arta o tym jak odblokować DT80 ---->http://dt80.go.pl/blokady.html

Lub blokuje prędkość do 80

10km? a nie 12-13?ja w papierze mam napisane 13.

Na papierze to ja różne cuda widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ETZ 150, chyba miała z 15KM moze wiecej, miło sie jeździło ale jak sie przesiadłem na Rieju 50cc (9KM) to Rieju 10 razy szybciej gania od MZ.

1. MZ bedzie ci ważyć około 150kg w Yamaszka sie zmieści w 80kg moze ciut wiecej.

2. konie z MZ nie przekładają sie na konie z enduro/crosa.

3. Masz sliki w MZ wiec po lesie nie poszalejesz.

 

Proponuje kupić jakies endurko i nie sugerować sie ze MZ jest 250.

Pozdro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

115

 

Który moto waży 115? Chyba nie DT 80.

 

Bardzo dziwne stwierdzenie. MOżesz to wytłumaczyć??

Według mnie jak napisałem, mój Rieju co ma 9KM ściga MZ 150 jak chce (nie na V-max tylko na moc) w dużej mieże pewno jest to skutek wagi.

 

Ale ogólnie Enduro 125 w wagą taka samą i mocą co MZ 150, ścignie bez problemu MZ, silniki od Etz nie mogą sie równać z nowszymi konstrukcjami (w tej samej klasie pojemności)

 

Pozdro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:

 

115

 

 

Który moto waży 115? Chyba nie DT 80

jak chcesz to daj miala to wysle Ci manuala. DT to bardzo cięzki motocykol jak na 80ccm. Sam tez ją miałem i jest zajebiscie cięzka. 80 kg to waży HM który jest praktycznie wyczynem. 87 Wazą wyczynowe sety

Radze pisac sprawdzone informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne stwierdzenie. MOżesz to wytłumaczyć??

 

widać koń niemiecki nie równy koniowi japońskiemu :lol: :-D lol

 

 

pozatym etz 150 gotowa do jazdy waży dokładnie 122 kg (przd chwilą poszedłem specjalnie do książki do garażu) a 150 kg waży 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT to bardzo cięzki motocykol jak na 80ccm. Sam tez ją miałem i jest zajebiscie cięzka.

 

Dokladnie to 110Kg. Ciezki jak na wyczynowa 80 ? Mysle ze nie powinnismy porownywac dt80 do yz80' date=' co innego hm ktorego mial[b']Strzalek_t[/b] jednak to juz "nowsza generacja" przecież dt80lc2 to bardzo stary motocykl.

Pozd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...