Skocz do zawartości

palanty na drohach


GUCIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek jechałem z tatą do niemiec vollsvagenem passatem,w połowie drogi na skrzyzowaniu na drodze szypkiego ruchu za ramlewem lecielismy 120km/h nagle jakis palant jedocy peugotem 206 wyjechal nam przed maske wiechalismy w niego i wijechalismy,zatrzymalismy sie i tata poszet zobaczyc czy zyja naszczescie zyli,powiem takich debili trzeba tepic koles ominoł 7 znaków muwiocych o zblizaniu sie do skrzyzowania ale hu** lecial równo stary dziadek 80 lat wszyskie prawa jazdy a,b itd

,pomyscie co by sie stało jak tam bu jechał motocyklista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłosć proszę uzywaj przecinków' date=' kropek i poprawnej polszczyzny, bo naprawdę łatwiej będzie sie połapać.[/quote']

jak czlowiek jest jeszcze przejety jakas sprawa, np. mial wypadek, to czesto sie o tym zapomina.

Gucio, dobrze że wszyscy zdrowi !!

dobrze że sie wam nic nie stało.

Takich idiotów na drodze trzeba tępić, ale jak ?

 

gucio - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że głupota nie boli, bo znaczna część społeczeństwa by po prostu poumierała z bólu.

Niestety, na głupotę nie ma lekarstwa :?

No, ale dobrze, że wszyscy wyszli z tego bez szwanku :D

 

i faktycznie ciężko zrozumieć taki potok słów, bez przecinków i kropek. I czasami trzeba się domyślać, o co w ogóle chodzi.

Postaraj się przed wysłaniem wiadomości wklepać ją do Worda, albo chociaż pomału przeczytać wszystko jeszcze raz ;)

 

 

jak czlowiek jest jeszcze przejety jakas sprawa' date=' np. mial wypadek, to czesto sie o tym zapomina.[/quote']

 

Napisał, że wypadek mieli w piątek, więc niezupełnie tak "na świeżo" po wypadku był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

szkoda' date=' że głupota nie boli, bo znaczna część społeczeństwa by po prostu poumierała z bólu.[/quote']

 

Również tak sądze... Jak dzisiaj wracałęm z Wrocławia samochodem, to debili spotkałem kilku... Jeden, to zasługiwał naprawde na wpie***l, bo kretyn przez cały odcinek Wrocławia, gdy go widziałem, nie użył ani razu kierunkowskazu... super sięza nim jechało... ani kretyna wyprzedzić, ani spokojnie za nim jechać...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia. Nieciekawa sytuacja. Gdzieś czytałem że już po 2 tyg wakacji jest ok 250 trupów i ok 3 tyś rannych ....

 

Jest na to sposób - wystarczy myśleć w trakcie czytania. Chyba w liceum przerabia się "Co poeta miał na myśli ?".

 

odnośnie: co poeta miał na myśli . Uwielbiam to :D zawsze na polskim mamy bekę z tego jak jakiś liryk trzeba przeanalizować. (jestem mat-inf)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposób - wystarczy myśleć w trakcie czytania. Chyba w liceum przerabia się "Co poeta miał na myśli ?".

 

Analiza utworu literackiego nijak się ma do chaotycznej wypowiedzi naszpikowanej błędami.

Błędy odwracają uwagę od samego sensu tekstu, więc i ciężej takie coś zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bylo tam skrzyzowanie to zapewne mieliscie tam ograniczenie predkosci do 70km/h. Jesli rzeczywiscie bylo ograniczenie to tak jabyscie sami sie troche prosili o nieszczescie...

Z dziadka refleksem i zdolnoscia postrzegania znakow te 50km/h ponad norme moglo wlasnie przesadzic o stluczce.

 

U nas zasady ograniczonego zaufania to powinni chyba uczyc juz w przedszkolu - widzac skrzyzowanie obowiazkowa redukcja i pelna gotowosc do hamowania!

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wszyscy cali.

Swoją drogą to młody wiek Kolegi, nie jest usprawiedliwieniem dla tak porażającego poziomu posługiwania się językiem polskim.

Szkoły u Was nie ma, ksiązek także nie czytasz?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie użył ani razu kierunkowskazu...

Taaak. Ostatnio za takim "bezkierunkowskazem" jechalem. Byl to taksiarz - oni czesto zapominaja o podtawowych zasadach na drodze... :D Jak juz zjezdzal w jakis podjazd' date=' bez kierunkowskazu oczywiscie, to strabilem go na maksa. Gosc udawal, ze nie wie o co mi chodzi, wiec mu "grzecznie" wytlumaczylem :-D .

 

ksiązek także nie czytasz?

Tomku - chyba zartujesz - ksiazki? A co to takiego? Ktos w ogole dzis jeszcze pamieta co to ksiazki? :D ;) :-) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiązek także nie czytasz

Wiem z doswiadczenia ze w tym wieku to najczesciej ksiazki sie czyta z przymusu na polski. :D

 

 

 

A wracajac do tematu -> z taka ignorancja znakow to ja sie jeszcze nie spotkalem. 8O

 

Szczescie ze sie nikomu nic nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio z racji wieku za kółkiem jeszce pewnie nie siedziałeś a jak siedziałeś to moze na prkingu jak Ci tata pozwolił , dziadek oczywiście przegioł , ale twój tata to g***niany kierowca , popierwsze sam jechał za szybko a po drugie jak widzi większego ignoranta niż sam nim jest, to powinien odpuścić ,skoro widział że tamten po wciśnieciu sie bedzie musiał przychamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...