Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiedzmy ze mnie zlapia bez tablic. Albo wogule nie bede uciekal. Co mi moga zrobic ? slyszalem ze za brak oc kolo 3 tys za brak tablic drugie 3 i za brak karty moto 500 zl :roll:. Tyle że nie mam 18 lat więc rodziców przed sąd postaią :? . Mogą to powiedzmy jakos zsuować i dorypać mi 6 tys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieutwardzona droga jest panstwowa,tylko po takich drogach policja jezdzi raz na 10 lat

Chyba u Ciebie. U mnie jezdza czesto nawet w lesie. Pozatym co z tego? Jak pier****** w kogos na takiej drodze i nie spotka policji to myslisz ze uniknie konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, to moze inaczej, czy paly maja prawo mnie zatrzymac, wlepic mandat, za jazde po polnej drodze, bez zadnych dokumentow/uprawnien

 

uprawnienia uprawnieniami ale papiery motocykla musisz miec nawet jesli stoi w piwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy droga jest twarda czy nie tylko czy jest PUBLICZNA czyli ogólnodostępna. Zresztą Dominik już podał text z Kodeksu

Drogi leśne lub polne często znajdują się w gestii Lasów Państwowych lub w prywatnych rękach i wówczas Policja może tam nie zaglądać.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie gonili na sygnale ;) Jechałem sobie spokojnie na motorynce i juz miałem skręcać w mała droge i jechać do domu kiedy usłyszałem syrene policyjną ;) Patrze w lusterko a tu jadą polonzem :) Zatrzymali mnie zapytali sie o wiek i kazali spuscić powietrze bo nie miałem karty mtorowerowej!Gdy tylko odjechali pojechałem sobie dalej bo tylo udawałem ze spuszczałem powietrze :( Było ciekawie!wszyscy ze wsi sie zbiegli gdy usłyszeli syrene policyjną hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie gonili na sygnale  Jechałem sobie spokojnie na motorynce i juz miałem skręcać w mała droge i jechać do domu kiedy usłyszałem syrene policyjną  Patrze w lusterko a tu jadą polonzem  Zatrzymali mnie zapytali sie o wiek i kazali spuscić powietrze bo nie miałem karty mtorowerowej!Gdy tylko odjechali pojechałem sobie dalej bo tylo udawałem ze spuszczałem powietrze  Było ciekawie!wszyscy ze wsi sie zbiegli gdy usłyszeli syrene policyjną hehe

 

No to masz szczęcie ze nie dali Tobie kolegium. Jak policjanci sa w starszym wieku to moga tak potratkowac te sprawe, natomiast z mlodymi to juz nie ma co. Przynajmniej u mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policjanci sa w starszym wieku to moga tak potratkowac te sprawe, natomiast z mlodymi to juz nie ma co. Przynajmniej u mnie tak jest.

pewnie nie tylko u ciebie ! Ogolnie z mlodymi tak jest - moga pokazac co to nie oni... ! A najgorsze sa mlode policjantki - z taka to w ogole nie pogadasz ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę - kolejny temat (a przynajmniej większą jego część) napisany przez macho z podstawówki co to wszystko wiedza najlepiej i sa katowani przez niedobra policje :lol: :lol: :lol:

 

Ale powiedzmy ze mnie zlapia bez tablic. Albo wogule nie bede uciekal. Co mi moga zrobic ?

A czemu nie masz tablic ? Jak nie ma tablic to papierów pewnie tez nie ma - wiec patrz wyżej.

 

Nie jestem w stanie zrozumieć o co te pytania z karta motorow. ?

Przecież to nic nie kosztuje a na zrobienie wystarczy 1-2 dni poświęcić.

I nie pierdzielic mi tu, ze szkoła nie organizuje - moja tez nie organizowała wiec chodziłem za tym aż załatwiłem poza - wystarczy iść do sekcji ruchu drogowego i tam pogadać.

 

Dokładnie. Powinni łapać kryminalistów, lub złodzieji. Raz tak mój Ojciec powiedział psom gdy zatrzymali go bo żarówka sie spaliła w samochodzie. Powiedział im prosto w oczy co o nich mysli, a prawda w oczy kole i go puścili

A ten geniusz juz mnie całkiem rozwalił. Gratuluje rozumu tobie i tatusiowi.

A nie wpadliście na to, ze do łapania kryminalistów i złodziei sa inne oddziały niż drogówka ? Oni maja dbać by jakiś pacan bez sprawnego jednego światła nie "udawał motocykla" po nocy co może sie w brew pozorom skończyć tragicznie (wystarczy aby jeden z "naszych" widząc drugi motocykl z naprzeciwka wziął sie za wyprzedzanie)

 

Powiedział im prosto w oczy co o nich mysli, a prawda w oczy kole i go puścili

No tutaj to juz spadłem z krzesła ze śmiechu - przecież w przypadku przepalonej żarówki przeważnie dostaje sie tylko ostrzeżenie :!:

 

 

Jak ja bym cię złoapał to dałbym ci lanie zabrał motorower i zaprowadzili do mamusi

 

I to chyba najlepsze podsumowanie :mrgreen:

 

PS: Nie na drodze nie jestem święty ale zawsze zdaje sobie sprawę z każdego złamanego przepisu i z konsekwencji jakie mnie mogą przez to spotkać i wiem, ze jeśli mnie spotkają to dlatego bo mi sie należało a nie dlatego, ze zły i niedobry policjant zamiast rozbijać mafie sie do mnie doczepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie mnie zlinczujecie za odświeżanie tematu, ale bardzo mi się spodobała ostatnia odpowiedź m16. Jak widać większość Polaków zamiast zalegalizować swoje pojazdy kombinuje na wszystkie sposoby jak to obejść i wymyśla wielkie historie jak to by spiepszyli policji na motorynce :-D albo spuścili powietrze z poloneza -.- aż płakać się od tego chce. Gdyby was złapała policja to od razu byście srali w majty, a nie byłoby wam w głowie pyskowanie. A jazda bez karty lub bez dokumentów to żadna przyjemność, bo cały czas ma się schizy na punkcie niebieskich poldolotów :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...