Skocz do zawartości

jazda bez dokumentow?


Aska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to dla mnie najwieksza paranoja jest to' date=' ze po zdaniu prawka czeka sie na dokument nawet ok miesiaca-a w tym czasie nie wolno jezdzic. Czy nie moznaby wzorem innych panstw wprowadzic jakiegos kwitka tymczasowego, ktory otrzymywaloby sie po zdaniu egzaminu i obowiazywalby on do czasu wydania wlasciwego dokumentu. Jak dla mnie byloby to logiczne rozwiazanie[/quote']

 

Nawet sie dowiadywalem czy jest taka mozliwosc w MORD'zie. Niestety...

Taka Polska wlasnie ;)

 

Pozdro @ll moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że taki kwitek by ułatwił sprawe ale z drugiej strony jak czekałem ok. 3 lata "kiedy w końcu będe miał prawko to już mi te 2 tyg. zwisały. ale pomysł jak najbardziej dobry. i czy nie można wrucić do tego że po skończeniu 18 lat jak ktoś miał A1 to mu się przepisuje na A. bo ja nie miałem kasy żeby robić A1 i za rok A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przeczytalem tutaj kazdy post i mam narazie tylko jedno pytanie.

 

Czy Ci ktorzy tak opieprzaja tych ktorzy jezdza bez papierow czasami w przeszlosci sami tak nie jezdzili?? Zreszta... LUDZIE !!! Polska policja jest beznadziejna (zwlaszcza drogowka). Jak sie umie jezdzic' date=' zna przepisy i jezdzi z wyobraznia i rozsadnie to Polske wszez i wzdluz mozna bez papierow przejechac!!! Wezcie nie gnebcie tak tych biednych ludzi ktorzy poprostu zlapali motocyklowego bakcyla i chca jezdzic mimo tego ze niemaj uprawnien w ksztalcie zasranego kawalka papierow.

 

P.S. A jak ktos ma karte motorowerowa to dlaczego ma nie jezdzic np czyms o pojemnosci 250ccm albo 500ccm czy moze nawet 1500ccm?? Przeciez przepisy zna co nie?? Wezcie przestancie tak lizac psa dupy bo az sie czasami przykro robi !!![/quote']

 

Dlatego HpGuest że jeśli będziesz miał wypadek niezależnie z czyjej winy to bedziesz miał przesrane (albo Ty albo twoi rodzice), choćby to by była najmniejsza kolizja? czaisz? ohh widać że jeszcze młody jesteś i mało wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HpGuest

 

Dziecko drogie. Zostań już tam za tą wielką kałużą i nie przyjeżdzaj do Polski siać zamęt. Tam nawet nie brzdąkniesz jak Policja będzie koło Ciebie a tu już w paru tematach zgrywasz cwaniaka. Chodzi tu o możliwość pełnej odpowiedzialności wobec prawa. Zostań tam gdzie jesteś i nie wracaj już tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 15-08-2005' date=' 09:44 ']

Odpowiedzialnosc to odpowiedzialnosc ale i tak wal w du*** psiarni. zas*ani wielcy panowie prawa! Dzieci na rowerach lapia i sie czepiaja ze karty rowerowej nie maja :/ :/ :/

 

Dzieci na rowerach lapia bo nie maja karty rowerowej tylko dlatego, ze jezdzą jak dzieci, czyli z "ulanska" badz jak kto woli "dzieciaca" fantazja.

Ciekawe co cie tak ugryzlo odnosnie policji. Jestes jeszcze tak mlody ze nie powinienes miec z nimi az tyle do czynienia, chyba ze sam sie o to prosisz a pozniej wyzywasz. Dziecinada poprostu :ehz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HPGuest, ty tam w Stanach tez jestes taki kozak i bez prawka czyms jezdzisz ?

Czy raczej jak wiekszosc mieszkajacych tam Polakow nagle dostales napadu praworzadnosci i wszystko robisz zgodnie z tamtejszymi przepisami ?

Bo okazalo sie nagle ze jak policja jest skuteczna a prawo egzekwowane to z polskiego kozaczenia nic nie zostaje - za drogo by to kosztowalo gdyby cie policja zatrzymala bez prawka, a gdybys probowal sie nie zatrzymac to wiesz co by bylo ?

Pierdzielisz jak potluczony, nie majac w dodatku pojecia o czym piszesz, losiu jeden. Propagujac jazde bez dokuimentow propagujesz lekcewazenie prawa, a bez tego prawa pierwszy lepszy uzbrojony gnoj moze cie ograbic ze wszystkiego co masz, a ciebie zabic - w bialy dzien, i nikt palcem nie kiwnie bo kazdy bedzie sie bal o swoja skore.

To lekcewazenie prawa w Polsce zaczyna sie od takich drobiazgow jak mniemanie ze jazda bez prawa jazdy to nic zlego a prowadzi do tego ze w tym `panstwie prawa` jakos prawo nie dziala tylko tak jak dawniej w PRL - `kasa`, `plecy` i `chody`.

Wbij sobie raz na zawsze do glowy, ze polska policja to jest twoja policja, oplacona twoimi pieniedzmi i dbajaca o twoje bezpieczenstwo i powinienes ja w kazdych dzialaniach popierac, chyba ze jestes bandyta zyjacym poza prawem.

Gdyby wiecej ludzi w Polsce zdalo sobie z tego sprawe, napewno latwiej by sie w Polsce zylo, a ja czytal bym mniej tematow typu `A to Polska wlasnie`.

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam

 

O jakich jego pieniądzach mówisz? Przecież to dzieciak mający jakieś 15 lat. Podatki to on może kiedyś zacznie płacić. Narazie korzysta w obydwu krajach z tego co wypracowują inni, a zarządza jakby juz Bóg wie ile włożył pracy w dobro czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi hpguest i inni twoi 'qmple'... a nie pomyślałeś, że wśród policjantów też są ci, którzy 'jadą 150 w mieście' (że się tak metaforą posłużę) i psują opinię innym? im bardziej jedziesz na policję, tym bardziej jestem pewny, że jesteś ten, który psuje opinię motocyklistom...

 

pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uciekając przed Policją na pewno tej opinii nie poprawiasz. I nie uwierzę, że szliście sobie grupą spokojnie, cichutko, a ci źli Policjancie bez powodu się przyczepili. To jest dokladnie tak przedstawione, jak większość kolizji tutaj, ten który pisze jest zupełnie niewinny. Jakby się posłuchało drugiej strony, to wyszłoby coś zupełnie innego

 

Dla mnie koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...