Skocz do zawartości

jazda bez dokumentow?


Aska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o boshe święci sie znalezli 8O ' date=' ja tez jezdze bez prawka no i co z tego a dlatego bo nie mam kasy jeszcze. No i co motor ma stac w garazu i sie marnowac :? :? :?[/quote']

 

 

ja mam dla Ciebie pomysl. sprzedaj moto bedziesz mial pieniadze na prawo jazdy. i moto sie nie zmarnuje i Ty bedziesz mial kwit

 

Śmieszy mnie tłumaczenie, że ktoś śmiga bez prawka, bo go nie stać na jego wyrobienie. Sam święty nie jestem i jeszcze byłbym w stanie zrozumieć niemożność zdobycia upragnionych uprawnień ze względu na cenzus wiekowy itp., ale rzekomy brak kasy na kurs i egzamin na prawo jazdy (ale na motocykl jakoś się hajs znalazł :D ), to IMHO wyjątkowo głupia i mało przekonywająca wymówka.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatanawia mnie Fallen Angel - lamie moje dotychczasowe spostrzenia, ze to najczesciej ludzie ponizej pewnej bariery wiekowej pisza o tym, jak to fajnie sie bez prawka jezdzi...Tutaj zgodze sie z Ryzym i wszystkimi innymi, ktorzy tepia tego typu zachowanie. Pozniej sie dziwimy, ze jako motocyklisci mamy tak zszargana opinie...Coktorystam bez kwitow lata, ale ostroznie, wiec sie nie liczy, co ktorys ma policje w dup*** i mowi o tym publicznie, coktorystam ma wszystko w dup***. A jak sie cos wydarzy z udzialem takiego, to oczywiscie caly swiat dookola winny, tylko nie on...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zatrzymywałem się do kontroli policyjnej ale zawsze było z ich strony CZEPIALSTWO dosłownie!

A jeśli chodzi o łamanie przepisów o ruchu drogowym to nie tylko ja je łamię ;)

Wystarczy wybrać się do Wawki gdzie są ograniczenia prędkości do 50km/h a inni i tak jadą 80-90km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzą że pycisz, ale nie mają jak tego udowodnić, to się pewnie czepiają. Mnie jeszcze nigdy 'czepialsko' nie potraktowali, a mandatów (płaconych oficjalnie i nieoficjalnie) kilkanaście już miałem. Najbardziej wredny i "czepialski" typ po prostu w niesympatyczny sposób wyjaśnił mi, że 'nie dogadamy się' i będę musiał 200zł zapłacić na poczcie. Ale było wykroczenie, dałem się złapać, więc mandat mnie wcale nie zdziwił i nie zbulwersował.

 

Nie wiem jak w Warszawie, ale u nas nie ma kontroli prędkości w miejscach, w których wszyscy jeżdżą szybciej niż pozwalają przepisy. Jedynie w miejscach faktycznie niebezpiecznych są fotoradary, których lokalizacje są określane (podobno) na podstawie statystyk wypadków. No i przed każdy fotoradarem jest znak o nim informujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no w warszawie jest smiesznie ja sie turlam z predkoscia 50-60km/h chyba ze wyjezdzam na jakas obwodnice czy cholera wie jak to sie nazywa to dygam tam 80km/h (tyle jest dozwolone)

 

h*j z tego ze wszyscy mnie wyprzedzaja, czasem trabia

ja i tak jak narazie zawsze dojechalem do celu bez spoznienia i wiekszych problemow

 

jakby wiecej osob jezdzilo w podobny sposob to mysle ze policja miala by mniej "uciechy" z dawania mandatow

bylo by spokojniej milej na drogach

 

takze postulat w wyborach

"NIECH WSZYSCY WSIADAJA DO ZDLAWIONYCH FIATOW 126P"

buahahaha ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było wykroczenie' date=' dałem się złapać, więc mandat mnie wcale nie zdziwił i nie zbulwersował.

[/quote']

A czepiacie się mnie że tylko ja się nie zatrzymuję do kontroli??

Tyle, że ja się zatrzymuję, wtedy też się zatrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...