Skocz do zawartości

Choopery.... a moze czopiki ;)


Ivan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się śmiejecie? Ja chcę kupić takiego dla swojego synka! Na razie ma 1,5 roku, więc zasuwa na elektrycznym, ale za dwa lata......Tylko szkoda, że nie sprzedają tych motorków pojedynczo, trzeba kupić cały kontener, a w Polsce pojedyncze sztuki są drogie jak diabli. Na razie mamy plan, żeby przez zimę złożyć naszemu młodemu trajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 1 takiego motorka wynosi 600zł a te na alegro to komus sie z glowa cos podziało. Znalazłem te motorki w pewnej hurtowni jak sie kupuje towar powyzej 4000zł to motorek jest za 100zł. Badziewie i tyle!!

Lepiej dzieciakowi kupic cos normalnego bo chinskie to złom!!! i niech ktoś mi udowodni ze tak nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech ktoś mi udowodni ze tak nie jest :D

 

i niech ktoś mi udowodni ze tak nie jest ;)

 

Trafila kosa na kamien :D

Tak sie sklada ze jestem obserwatorem chinskich wynalazkow, na zywca od juz niemal roku. Fakt jest niezaprzeczalny ze nie sa to cuda techniki tylko dosc archaiczne i niezwykle proste konstrukcje. Ale takie rzeczy jakie wyprawiaja z nimi lokalni "rajderzy" przyprawilyby niejednego dostawczaka i autobus o spuchniecie gum i polamanie ramy. Co do jakosci wykonania to tez tak zupelnie tragicznie nie moze byc bo jezdza tym non-toper i nie wiedzialem zeby ktos zbieral srubki po ulicy. Pol roku dla chinskiej fabryki to tak szybkie i radykalne zmiany jakosciowe w produkcji ze w Europie LATAMI do tego nie dochodza.

Gruzz!

YinYiFan aka I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafila kosa na kamien

Tak sie sklada ze jestem obserwatorem chinskich wynalazkow' date=' na zywca od juz niemal roku. Fakt jest niezaprzeczalny ze nie sa to cuda techniki tylko dosc archaiczne i niezwykle proste konstrukcje. Ale takie rzeczy jakie wyprawiaja z nimi lokalni "rajderzy" przyprawilyby niejednego dostawczaka i autobus o spuchniecie gum i polamanie ramy. Co do jakosci wykonania to tez tak zupelnie tragicznie nie moze byc bo jezdza tym non-toper i nie wiedzialem zeby ktos zbieral srubki po ulicy. Pol roku dla chinskiej fabryki to tak szybkie i radykalne zmiany jakosciowe w produkcji ze w Europie LATAMI do tego nie dochodza.

Gruzz! [/quote']

 

 

W pierwszym roku moze i tak, ale kolega kupł taki chinski szit i w drugim sezonie zaczol sie juz rozpadac na calego. Lepiej dziecku kupic motorynke !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...