Skocz do zawartości

jak myślicie jaką prędkość może osiągnąć jawa350Ts??????????


Gość Grzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Ojciec opowiadał mi, że jak kiedyś kupił nówkę WSK 175 Kobóz, to udało mu się przekręcić prędkościomierz poza skalę (chyba 120, albo 140) i to zdrowo, bo wskazówka oparła się o kołeczek przy zerze.

To dopiero był egzemplarz, nie? Każdy fan kręcenia filmików kamerą umocowaną na zbiorniku chciałby taki.

 

W Uralu, gdy zmieniłem zębatkę w dyfrze na większą, mój prędkościomierz zaniżał mi prędkość, a jakby wymienić tylne koło na 18, albo 17 calowe, to by zawyżało.

 

Jak widać pole do popisu jest. Trzeba tylko pogłówkować i później można mówić prawdę np, że się miało 160 na budziku Jawy, czy Ruska ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy u nas taką fajną drogę idealnia nawierzchnia tylko troszkę z górki hehe, no wiec Jawa TS 350 wynik 170km/h JUnak m-10 160 km/h Jawa 175 120 km/h

 

 

 

piękne liczniki kiedyś robili nie

 

pozdrawiam Diabel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajna musi byc ta górka 8)

PS.

Uroczyscie proszę o ujawnienie się tego mistrza kierownicy na seryjnym Junaku M10! Toż to wydarzenie o skali narodowej i nie powinno zostać przemilczane.

LUDZIE ! mamy wreszcie, po 43latach, nowy polski rekord prędkosci 160KM/h :!: :!: :!:

I z tego miejsca gratuluję smiałkowi i jego wspanialej maszynie 8)

A i wyniki Jaw powinny zostać odnotowane 8)

GRATULACJE :!:

Pozdrufka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młodszy to pewnego razu jechałem WSK-ą na imprezkę miałem ze sobą parasol

Tak niefortunnie była przyczepiona że się otworzyła ale dostałem kopa (wiał silny wiatr i było z góry) chyba było ze 175 mówie wam koła nie nadążały się kręcić leciał dym z łożysk Oj miałem wtedy cykora 8O !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...