Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters 2005


Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to ze sedziowie najbardziej to doceniaja , co bylo widac po wynikach zawodow... wg mnie jest to nudne i po pewnym czasie juz wszyscy zygaja tymi backflipami... Napewno o wieeele wieksze wrazenie odczuwa sie gdy siedzi sie na trybunie , ale mysle ze po pewnym czasie zaczelo by mnie to nudzic :-)

 

takie moje zdanie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac fakt ze po raz pierwszy raz w polsce ja to bylem zaszokowany jak poszedlem do kina mylalem ze beda pustki a tu godz 22 podchodze to kasy a tu 3 wone miejsca zostaly

 

...a we wrocławiu była pełna gdzieś tak 20 - 25% sali.

 

 

Maly-PMI napisał:

Renner sie nie dostal

 

Oj tak' date=' też żałowałem bo zrobił niezłe SHOW !!!!!!!!!!!!![/quote']

 

na mnie też zrobił największe wrażenie, na pewno przez te dynamiczne loty i ostre wyłamywanie moto...

 

A ocenianie biorące pod uwagę nie tylko to, że ktoś potrafił zrobić backflipa ale też ilość powtórzeń - w sumie w ograniczonym mocno czasie - nie pozwalała punktować tych, którzy chcieli pokazać też inne widowiskowe tricki.

 

Rennner pięknie latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Troche sięzawiodłem, że nie wystąpił Travis, bo krążyły plotki, że ma zaprezentowaćpodwójnego backflipa :twisted: . Chociaż nie bardzo wierze, że to jest możliwe... Musiałbym to zobaczyć by uwierzyć.

A co do tego, że Renner nie wszedł do finału, to sam byłem baaaardzo zdziwiony. Ten koleś tak rozbawił ppublike, że głowa mała. Fakt, że nie robił tylu backflipów jak reszta, ale dla mnie ten trick jest jużtroche za bardzo oklepany...

 

MImo to było nawet fajnie obejrzeć w polskiej Tv cośpozytywnego o nas, motocyklistach :evil:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sięzawiodłem' date=' że nie wystąpił Travis, bo krążyły plotki, że ma zaprezentowaćpodwójnego backflipa [/quote']

Travis jeszcze nie robi podwójnego backflipa, udaje mu sie to tylko w basenie ale to połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy myśli że backflip to oklepany trick i dziwią sie że ciągle go krecą na hopach.. pierwsza sprawa to to że to salto z motocyklem to jedna z trudniejszych ewolucji w motocrossie a co dopiero gdy dodaje sie do niego no handed czy inną atrakcje , wiadomo że ludzie ciągle chcą wiecej i więcej ale trzeba pamiętać o granicach ludzkich możliwości .. które niekiedy korci by nagiąć :twisted: ...

 

 

 

PS. Adams kozacko namieszał. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormon ja bez problemu ściągnąłem filmik po wpisaniu nazwiska Travisa.. jakby to nie pomogło spróbuj tytuł który wklejam pod tekstem..

 

Travis.Pastrana.Double.Backflip.Motocross

 

 

 

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie a moze ktos jezdzi czasami na zawody freestylu w europie podobno cos jest jakis Night Jump jak macie jakies info to dawajcie

 

 

5 grudnia jest we frankfurcie nad menem freestyle dokladnie informacje bede mial w sierpniu (okolo polowy) bilet juz mam zarezerwowany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...