Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters 2005


Rekomendowane odpowiedzi

reszcie polskie telewizje zaczynaja pokazywac to co powinny! Zobaczcie sami: www.polsat.com.pl/centrum/news2?inf=100045638&nr=0. Transmisja Red Bull X-Fighters 2005 w polsacie!! Super, w koncu w freestyle w polskiej TV. Szkoda tylko, ze nie maja w TV nikogo, kto chociaz minimalnie sie orientuje w temacie motocykli. Gdyby tak bylo unikneli by takich opisow: "Freestyle motocross to doskonała kontrola nad własnym ciałem i rowerem...". Motocrossem sie interesuje ladnych kilka lat, ale nie wiedzialem ze w FMX sie jezdzi rowerem :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Freestyle motocross to doskonała kontrola nad własnym ciałem i rowerem..."

 

ahahaha, doobreeee :-D :mrgreen:

 

Fakt, mało jest emisji o motocyklach. Ja zazwyczaj oglądałam na EuroSport, jeśli się trafiło akurat, ale w sumie żadko zaglądam na ten kanał. Często oglądałam Jednoślad na TVN Turbo. No i w Real TV też nie raz poleci coś przyzwoitego ... I w Extreme dość często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak imprezka jest konkret, w Warszawie też będzie się działo.

Cała impreza i relacja będzie promowana w stolicy ale to narazie tajemnica ;)

Mogę zdradzić że będziemy grupką ganiać na endurakach po Wa-wce w koszulkach Red Bulla.

Wpadnijcie na stronkę fajna zajawka:

http://www.redbullxfighters.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ' date='tak imprezka jest konkret, w Warszawie też będzie się działo.

Cała impreza i relacja będzie promowana w stolicy ale to narazie tajemnica ;)

Mogę zdradzić że będziemy grupką ganiać na endurakach po Wa-wce w koszulkach Red Bulla.

Wpadnijcie na stronkę fajna zajawka:http://www.redbullxfighters.com[/quote']

 

No KML widze, ze wiesz o co biega.

Też miałe chęć w tym pojechac tymbardziej, zę opłacalne hihi.

Tylko za ch*ja nie mogę suie dot ej babki dodzwonić. Na maile tez nie odpowiada? A Ty jak się skontaktowałes :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No KML widze' date=' ze wiesz o co biega.

Też miałe chęć w tym pojechac tymbardziej, zę opłacalne hihi.

Tylko za ch*ja nie mogę suie dot ej babki dodzwonić. Na maile tez nie odpowiada? A Ty jak się skontaktowałes [/quote']

 

Jak p.Sylwia będzie chciała abyś wzioł w tym udział to sama się do Ciebie odezwie, czekaj cierpliwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, 21 lipiec, polsat sport-22.30 albo polsat 23.10 , w tym dniu i o tej godzinie bądz pewny(albo pewna) że bede siedział przed telewizorem z takimi oczami 8O i ze szczeka opadnieta do dywanu ;)

no nareszcie faktycznie jest cos motocyklowego w tej telewizji :P , moze będzie takich relacji w telewizji coraz wiecej ;) oby oby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...