Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters 2005


Rekomendowane odpowiedzi

nagra to ktos na kompa i przerobi na divixa a potem albo na serw albo dla zainteresowanych wysylac CD

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdybym zostal tydzien dluzej ogladalbym to na live

żałuj żałuj :)

Kurde a ja polsatu ani polsatu sport nie mam

żałuj żałuj :D

nagra to ktos na kompa i przerobi na divixa a potem albo na serw albo dla zainteresowanych wysylac CD

no przydalo by sie żeby to ktoś nagrał, ja nie mam jak wiec odpadam,ale napewno sie ktos znajdzie.

ja pierdu, jak widze tą reklame na TVN Turbo albo na Polsacie to mi normalnie ciarki po plecach przechodzą , jak Pastara sie przygotowuje i ten gość z korridy i te skoki. ja sie doczekać nie moge strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że relacja jest już jutro :twisted:

 

ja pierdu, jak widze tą reklame na TVN Turbo albo na Polsacie to mi normalnie ciarki po plecach przechodzą , jak Pastara sie przygotowuje i ten gość z korridy i te skoki. ja sie doczekać nie moge strasznie.

 

To oglądaj do woli:

www.xl600.go.pl/foto/REDBULL.mpg

 

 

Ja będę pewnie nagrywał na VHS, bo podczas relacji jeszczę będę w pracy.

Niestety Warszawska parada enduraków promująca całą imprezę została odwołana, a szkoda bo zapowiadał się fajny dzionek. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz jutro :D Ja jade do cinema city obejrzec na zywo - to tez jest fajne przezycie, nie to co w telewizornii. Dzwiek super, obraz, nie moge sie doczekac... No i oczywiscie trzymam kciuki! 199 górą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz jutro  Ja jade do cinema city obejrzec na zywo - to tez jest fajne przezycie, nie to co w telewizornii. Dzwiek super, obraz, nie moge sie doczekac...

A ja w domku :D Tyle, że mam karte Tv i projektor także obraz mam jak w kinie ;) :-D ;) Dzwiek tez tylko że moja karta posat tylko mono łapie :P :D :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...