Skocz do zawartości

Głupota jest nieuleczalna ....


Mario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... i wbrew pozorom nie musi być odwrotnie proporcjonalna do inteligencji.

W ostatnią niedzielę pojawił się na moim podwarszawskim ranchu kolega na Ducati ST2. Na co dzień ujeżdża enduraka - ale na weekend zamienił się ze swoim wspólnikiem, który chciał pośmigać po Górach Świętokrzyskich na XT.

Ucieszyłem się z tej wizyty, bo chociaż sam używam jednośladu przeważnie w celach rekreacyjnych i to głównie po nawierzchniach nieutwardzonych - to byłem ciekaw jak to naprawdę jest z tymi Dukatami (słyszałem plotki o niesłychanym odejściu z dołu, cuda-wianki typu rozrząd desmo, grzechoczące sprzęgło itd...).

Niestety, zanim dokończyłem koszenie trawnika - kolega postanowił zademonstrować przymioty tego sprzęta mojemu innemu gościowi, który akurat bawił na naszej działce.

Kiedy poszedłem się ubrać (kask, buty,kurtka, rękawice, ochraniacze kolan itd...) panowie już śmignęli na szosę.

Niestety, ani kierowcy, ani pasażerowi nie przyszło do głowy aby założyć choćby kask 8O 8O 8O, i kiedy ich dogoniłem - właśnie wracali, lecz z daleka zauważyłem, że coś jest nie tak ...

Okazało się, że przy próbie zademonstrowania atomowego odejścia Ducati - pasażer nakrył się nogami i wylądował głową na asfalcie :cry:

Na całe szczęście skończyło się na ogromnej śliwie nad okiem i braku naskórka na większości wystających częściach ciała :D ;) ;)

Po wstępnych oględzinach i opatrzeniu poszkodowanego (tak się składa, że nasze żony są lekarzami) - został on odwieziony do domu.

Dodam jeszcze, że obaj stateczni panowie mają grubo po 30-ce, wykształcenie wyższe, żony, dzieci i inne pierdoły...

Oznacza to tylko jedno - na głupotę nie ma mocnych, każdego dopadnie - zwłaszcza kiedy wydaje ci się, że pozjadałeś już wszystkie rozumy i wszystko potrafisz...

 

Życzę rozwagi i pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przynajmniej chłopcy przypomnieli sobie szczenięce lata.

Reszta się zagoi. Przyznajcie się bez bicia ile razy Wam odbijało na motocyklu.

A Damian jak testował CBR1000RR to myślał o dopuszczalnej w naszym kraju prędkości ????

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie się bez bicia ile razy Wam odbijało na motocyklu.

Tego sie nieda uniknac, to jest wlasnie wada motocykli, szczegolnie o duzej pojemnosci, ze ciezko jest sie ogarnac, zawsze chce sie wiecej...

PoZdRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem widuję policjanta na motocyklu w niezapiętym kasku.

U nas często widuję młodzież z reguły na simsonach w kaskach nałożonych lekko na głowę, tak że szczęka znajduje się na czole :D no cóż, to ich głowy (najwyraźniej puste).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas często widuję młodzież z reguły na simsonach w kaskach nałożonych lekko na głowę, tak że szczęka znajduje się na czole no cóż, to ich głowy (najwyraźniej puste).

 

głowe to ma każdy,rozum nie wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...