Skocz do zawartości

Bandit 7,5 ?!


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Bandit 1200 z ABS-em.

 

ale tego można spotkać przynajmniej w prasie motoyklowej... ja osobiście się nie spotkałem nigdy z b 7,5 mimo że mam wszystkie numery ŚM (prawie wszystkie, chyba że było o nim w którymś z tych którego nie posiadam) :D

 

PZDR :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście się nie spotkałem nigdy z b 7,5 mimo że mam wszystkie numery ŚM (prawie wszystkie, chyba że było o nim w którymś z tych którego nie posiadam)

 

 

Zaopatrz sie jeszcze w odpowiednie numery MOTOCYKLA i poszperaj w necie to z pewnoscią znajdziesz :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no chyba jak z Japoni to tylko 180 :-) no i tyle na budziku...

np. japońska wersja XJRy 1300 też sie kończy na 180... i taki właśnie kraj Kamikaze :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie odpowiedzieliście - jest to wersja japońska, raz się spotkałem z takim czymś. Silnik jak GSX750F. Zresztą to powiedział sprzedwaca w ogłoszeniu. Nie zastanawia was przebieg ??? Mnie nie, bo z Japoni faktycznie można wyrwać takie sztuki i nic nie jest kręcone (chyba ze już w Polsce :-))

Dla kogo 600 za słaby, a 1200 za mocny, to moze być to ciekawa maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym modelem wielokrotnie spotykałem się właśnie podczas pobytu w Japonii, przyznaję, że nieraz ślinka mi pociekła. Jak zasugerował Paweł, maszyna ta mogłaby wypełnić lukę na rynku i stanowić brakujące ogniwo pomiędzy 600-ką (obecnie 650-ką) a B 12.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ladny nabed suzuki inazuma 750

jest tego w polsce i nawet tanie sam swego czasu chorowalem na to maszyne

a bandziora 750 to pierwsze widze nawet w stanach nie widzialem tu z regoly sa 1200

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie model "inazuma" kiedyś na forum była o tym mowa i podane linki klubów niemieckich z fajnymi zdjęciami z tras myślę, że ten motocykl jest wart tej kasy żaden składak... Produkowane na Japonię, tak jak wyżej wspomniano. Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...