Skocz do zawartości

yamaha bulldog bt 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem większość z waszych wypowiedzi na temat tej Yamaszki i szczerze mówiąc, przekonałem się do tego modelu. na co dzień latam hondą CB 1000 co mogę dodać, mocy nie brakuję :) ale męczy mnie już troszkę udowadnianie kierującym puszek, że nie zawsze chce się jeździć szybko. Jak wspomniałem mając moc do dyspozycji rzadko nie daje się wkręcić. Dlatego myślałem o zmianie na coś dobrze wyglądającego o nie koniecznie dobrych osiągach. Plusem dla mnie jest nie wątpliwie wał, pokonując dziennie min 150km męczy mnie już smarowanie łańcucha co 2 dni.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witajcie, planuje sprzedac moje dwa sprzety i kupic bulldoga.

 

chcialbym sie tylko dowiedziec jakie jest spalanie tego sprzeta?

oraz czy nadaje sie do turystyki - mozliwosc zalozenia stelaza pod kufer oraz dlugie trasy z duzymy predkosciami.

 

oraz czy te 60 pare koni mozna jakos zwiekszyc?

bo chcialem kupic ducati monster lecz odstrasza mnie ich awaryjnosc dlatego wole cos podobnego do dukata.

oczywiscie z silnikiem V2 i raczej naked niz obudowany

 

moze macie jakies inne propozycje w kwocie do 15tys pln

 

pozdo6000 :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

649867198797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo chcialem kupic ducati monster lecz odstrasza mnie ich awaryjnosc dlatego wole cos podobnego do dukata.

 

Tia... :icon_rolleyes:

Za dużo mitologii się naczytałeś/nasłuchałeś.

Za 15tys znajdziesz ładnego monsterka, aczkolwiek nie występowały wersje z wałem :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... :icon_rolleyes:

Za dużo mitologii się naczytałeś/nasłuchałeś.

Za 15tys znajdziesz ładnego monsterka, aczkolwiek nie występowały wersje z wałem :bigrazz:

ile to juz tysięcy kilometrów nakręciłeś tym swoim Duciem, że tyle wiesz na temat jego (bez)awaryjności? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hi! Nareszcie dojrzałem do zakupu BT1100, na dniach finalizuję zakup. Z waszych wypowiedzi wnioskuję że każdy z nas jest inny i to jest piękne bo nie monotonne :)

Szczerze wierzę że będę zadowolony z przesiadki :)

Na pewno o tym napiszę jak nie zapomnę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Też śledziłem ten temat, i przesiadłem się po Virówce 535 na Bulldoga z 2005r po lifcie.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, co prawda zrobiłem nim tylko 100km ale jazda nim to prawdziwa przyjemność, przyśpiesza bardzo ładnie, pięknie warczy silnik, cudownie się siedzi i steruje tym ciężkim potworem.

Co do mocy to i tak dla mnie przepaść z przesiadki z Virki 46konnej. Szczerze to więcej mi nie potrzeba, liczy się moment obrotowy uzyskiwany już od samego dołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Tu nie chodzi tyle o moc, która odpowiada bardziej za predkość maksymalna maszyny, a o największy moment obrotowy dzieki któremu maszyna ma przyspieszenie, a im on jest dostepny od niższych obrotów tym szybciej wyrywa z miejsca. Vki z dużą pojemnością mają małą moc ale wysoki moment np:\

BT1100 moc: 64KM moment: 88,2Nm od 4500obr.

YZF R6 moc: 120KM moment: 68Nm od 11500obr.

Tak więc mimo że r6 ma jeszcze raz taką moc jak Bulldog z pod świateł to BT1100 wyrwie i ucieknie r6, r6 dogoni i prześcignie bt1100 dopiero po klilkudziesieciu metrach jak osiągnie pow. 11500 obrotów. Więc normalne samochody osobowe w mieście BT1100 łyknie jak żul wino. Wiadomo że stając koło w koło np. z RS6 nie ma juz się czym popisać ale ile tego typu aut jeździ po mieście. BT1100 to świetna maszyna i polecam.

Edytowane przez Johny89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie brak świadomości sprawia, ze ludzie kupują "konie mechaniczne". Ci świadomi kupują moment obrotowy.

10561781_866949393343689_764268760929458

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem bulldoga przez jeden sezon. W mojej ocenie motocykl bardzo kiepski, brakowalo mi mocy w kazdym zakresie. Nie moge pojąć dlaczego ktos pomyslal aby wsadzic silnik od xvs1100 dragstar do takiego motocykla. Poziom wykonczenia tez pozostawial duzo do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam.
Czy przy wzroście 196cm można myśleć o zakupie bulldoga.

Przymierzałem się się do niego i myśle że bez zmiany siedzenia i kierownicy się nie obejdzie.

Czy macie jakieś pomysły i czy są możliwości na zmiany dla wysokiego.

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...