Skocz do zawartości

Jawa 350-jaka żarówka?


gobert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mowisz o jawie TS z alternatorem i instalacja 12V:?:

Jesli tak to ja mialem zalozone halogeny zeby nie sklamac 100W i bylo jak w dzien podczas ich odpalenia tyle ze musialem odblask zminic bo mi sie p oktorejs z dluzszych jazd stopil oryginalny...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wkład reflektora przystosowany do żarówki R2, czyli z okrągłą bańką, a chcesz wstawic halogen, to sa żarówki do kupienia pod nazwą R2H, 50/55W, które mają podstawę taką jak zwykła żarówka, a resztę jak halogenowa żarówka H4. 100 watowe zarówki są do samochodów sportowych, na rajdowe trasy, z potężnymi alternatorami. Jak chcesz gdzies w polu stanąć bez prądu, bo jawoski alterek może nie dać rady, to zakładaj, prosze bardzo. Dla mnie nie ma to sensu. Pozatym z takim swiatłem szybko pozbedziesz się dowodu rejestracyjnego i i tak powrócisz do oświetlenia w granicach rozsądku, a nie reflektora przeciwlotniczego.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ty z tą żarówką to żeczywiście nie przesadzaj bo koledzy racje mają,

żarówka 100/110 H4 jest dozwolona chyba tylko w autach,bo motocykl ma lampe wyżej (na wysokości kierowcy w aucie z naprzeciwka) co by zajebi...... razilo tego z naprzeciwka ,a chyba nie chcesz żeby ktoś przez ciebie do rowu wjechal,szczególnie jak by to byl motocyklista!!??? :-x

Jak zalozysz H4 55/60W, to bedziesz moal idealne światlo i pewność że ci akumulator na postoju nie wyparuje ;)

Wstaw H4 55/60W,to przetestowana żarówa w jawach i innych starszych moto z 12V imstalacją.......pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...