Skocz do zawartości

tuning ogar 200


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak wycisnac z ogara ostatnie poty na tuning mam przewidziane 1000 zł prosze o propozycje

Na początek lepiej oddławic silnik i juz jest 3,5KM. I to za pare groszy.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnum bez urazy ale mi nie :D
No widzisz ale to już twój problem :?

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wycisnac z ogara ostatnie poty na tuning mam przewidziane 1000 zł prosze o propozycje

Na początek lepiej oddławic silnik i juz jest 3,5KM. I to za pare groszy.

A jak go oddławić silnik ogara200 bo nie bardzo wiem? :D

Lepiej kupić simka niż pakować kase w Ogara chyba że masz jej nadmiar ;)

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiłowanie krućca, dysza 68 lub 70 i ucięcie kolanka zeby mniej wchodziło do tłumika. dokładniejszy opis jest na stronie joserodolfo ale cos mi sie nie moze załadować wiec linka nie dam. ale chodzi głównie o te trzy rzeczy jakie wymieniłem i po tymze odblokowaniu jawki mają fabryczne 3,5konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że ma inwestować w Ogara tylko mówie jak było w moim przypadku ale jesteście okropnie hamscy i to trzeba wam przyznać :-x A twoja MZ Greedo to jeżżące łajno. Uważaj bo sie rozsypie :-) :twisted:

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że ma inwestować w Ogara tylko mówie jak było w moim przypadku ale jesteście okropnie hamscy i to trzeba wam przyznać  :-x A twoja MZ Greedo to jeżżące łajno. Uważaj bo sie rozsypie  :-)  :twisted:

 

 

A ty sie Kurna nie przejmuj tylko sraj na to ... jak sie robi moto" pod siebie" to ma sie podobać i służyć tobie a nie komuś innemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że ma inwestować w Ogara tylko mówie jak było w moim przypadku ale jesteście okropnie hamscy i to trzeba wam przyznać  :-x A twoja MZ Greedo to jeżżące łajno. Uważaj bo sie rozsypie  :-)  :twisted:

 

 

Czy ja wiem czy łajno. Lepsze niż Ogar z przynapierdalanymi czesciami z innych motocykli oraz bakiem od ETZ 150. Pozatym nie widziales - nie jechałes to sie zamknij wiejski pajacu. Ja oceniłem to co zobaczyłem na zdjeciach. A ty mała gnido oceniasz coś czego nawet nie posłuchałes / na czym sie nie przejechałes

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogar doprowadzony do idealnego stanu (jak z fabryki) jest powodem do dumy. Po co robić jakiś SUPERMEGAPAŁERŚCIGACZ z rometa. Przerost formy nad treścią.

 

W naszym kraju jest takie głupie podejście że co polskie to gówno i dlatego sie podoba twój super ogar przerobiony na nie wiem co.

 

Nikogo nie chce urazić ale takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...