Skocz do zawartości

Mój powrót do korzeni... 520 EXC Racing'02!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Myślę że po Rumunii zrobię z 520 czarną dziwkę' date=' tak jak u Twojego brata. [/quote']

 

Jedziecie na Enduromanie?

 

pozdro

 

Jedziemy w 9 motocykli pokonywać gury w Ruminii (Oradea-AieSeni-itd) prywatnie, chociaż mamy całoś zorganozowane przez fimę z Bukaresztu.

Relacja będzie najprawdopodobniej we wrześniowym Motocyklu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh rumunia stala sie osada enduro, w europie jest chyba niedozwolone takie endurowanie po gorach :?: sam mam plany z rumunia za pare lat ale najpierw musze sprzeta zmienic na cos lzejszego :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy w 9 motocykli pokonywać gury w Ruminii (Oradea-AieSeni-itd) prywatnie, chociaż mamy całoś zorganozowane przez fimę z Bukaresztu.

Marzy mi się taka wyprawa, po przeczytaniu artykułów w prasie, Rumunia stała się marzeniem Enduromaniaków,

Jak duże są koszta takiej wyprawy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy w 9 motocykli pokonywać gury w Ruminii (Oradea-AieSeni-itd) prywatnie, chociaż mamy całoś zorganozowane przez fimę z Bukaresztu.

Marzy mi się taka wyprawa, po przeczytaniu artykułów w prasie, Rumunia stała się marzeniem Enduromaniaków,

Jak duże są koszta takiej wyprawy :?:

Też zauważyłem, że w kręgu Enduromaniaków Rumunia jest od jakiegoś czasu na topie.

Napewno nie bez powodu, bo tereny są tam rzeczywiście wyśmienite.

Przejeżdżałem przez ten kraj dobre kilka lat temu w drodze do Bułgarii, kiedy enduro było jeszcze w mojej sferze marzen.

Pamiętam, że tamtejsze krajobrazy robiły niesamowite wrażenie, do teraz niektóre obrazy mam przed oczami.

Wtedy jeszcze była tam bieda, bałagan, koczowiska, dzieciaki zabijające sie o kawłek czekolady itp. (i o dziwo o papierosy).

Od tamtego czasu jak widać wiele sie pozmienialo i mocno rozwineła sie turystyka (nie tylko na moto) a chyba właśnie teraz przeprowadzają denominację o 4 zera.

 

Dominik Twoja nowa maszyna będzie miała tam niezły test.

Czekam po powrocie na tą relacje w Motocyklu.

Czy na waszej stronie też coś o tym będzie??

Bo widze, że od pół roku nic tam się nie dzieje.

 

PS. ja tam jestem słaby z ortografi, ale Dominikowi też zdażaja sie niezłe byki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
PS. ja tam jestem słaby z ortografi, ale Dominikowi też zdażaja sie niezłe byki :(

 

Ooooo k*rwa te "gury"... :-D :-D :oops: :oops: Ja pierdziuuuu niezły hardkor, to wina wina....

 

Co do tematu. Koszty naszej wyprawy nie są małe - ok. 400 euro od osoby za 5 dni, w tym - 4 noclegi w hotelach 4 i 5 * (baseny termalne :(), sniadania, kolacje, samochod 4x4 na miejscu jezdzący za nami z rzeczami, przewodnik po górach itd. W cenie nie ma: paliwa, drinków, innych "atrakcji".

 

Mamy patronat Motocykla więc wyprawa chyba będzie we wrześniowym numerze. L3ft z naszego forum dziś zaczął oklejać stosownie motocykle.

 

BaRy - no stronka Sokoła jakoś umarła, ale ją odżywię niebawem :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy patronat Motocykla więc wyprawa chyba będzie we wrześniowym numerze. L3ft z naszego forum dziś zaczął oklejać stosownie motocykle.

Wczoraj z nim rozmawaiem i mi właśnie opowiadał o tych oklejankach no i chwalił się,

że niezłą niespodzianke mu z tej okazii szyklujesz.

Ja też teraz daje moto L3ft do oklejania ale tylko boczki, może osłony goleni no i jakis zgrabne nr 77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu. Koszty naszej wyprawy nie są małe - ok. 400 euro od osoby za 5 dni, w tym - 4 noclegi w hotelach 4 i 5 * (baseny termalne ), sniadania, kolacje, samochod 4x4 na miejscu jezdzący za nami z rzeczami, przewodnik po górach itd. W cenie nie ma: paliwa, drinków, innych "atrakcji

400 euro o już z transportem na miejsce?? bo jeżeli tak to wydaje mi sie niedużo jak na taką wyprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu. Koszty naszej wyprawy nie są małe - ok. 400 euro od osoby

Tyle to kosztował moj motor :lol: :( No Rumunia to piękny kraj lecz nadal biedny i widac to bardzo dobrze po mieszkancach :? Kiedys przejezdzałem tamtędy moze z 3-4 lata i zatrzymalismy sie w jakims miasteczku po cos do picia to szukalismy sklepu 2 godziny 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rumunia to piękny kraj lecz nadal biedny i widac to bardzo dobrze po mieszkancach Kiedys przejezdzałem tamtędy moze z 3-4 lata i zatrzymalismy sie w jakims miasteczku po cos do picia to szukalismy sklepu 2 godziny

I to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Piękne tereny i dzicz(nawet w miastach :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...