Skocz do zawartości

No i pozamiatane :( - doszły fotki


Tommi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie posty tak, jakbym czytał opowiadania Kafki. To niesamowite, jaką władzę może mieć byle kmiotek, co to mu dano możliwość decydowania o czyimś losie.

Nie znam się zupełnie na prawie, tak że nie mogę Ci pomóc merytorycznie, jedynie wpisać moje głębokie poparcie dla Twojej walki z tym robakiem, co toczy nasze państwo.

Do mających jakieś pojęcie o prawie: dzisiaj w radiu usłyszałem reklamę gazety z dodatkiem prawnym, w którym radzą, jak wyciągnąć odszkodowanie za opieszałość sądu. Może z tej mańki można by uderzyć? Znalazłoby to zastosowanie w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzisiaj w radiu usłyszałem reklamę gazety z dodatkiem prawnym, w którym radzą, jak wyciągnąć odszkodowanie za opieszałość sądu...

 

Czolem,

Ale niestety tego typu skarga spowoduje, ze dokumenty/akta sprawy zostana przeslane do sadu dokonujacego weryfikacji zasadnosci skragi na wspomniana opieszalosc, co oznacza lekko ze 2 miechy wiecej postepowania :buttrock: . Co wiecej do wygrania jest maks. 10kPLN, ale raczej znikome szanse, bo jezeli proceduralnie bylo OK, to nic taka skarga ne da.

Mimo wszystko nie polecam.

pzdr, Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tommi, czy coś nowego wydarzyło się w Twojej sprawie ?

 

Troszkę czasu już minęło.

Jak zapewne wiesz &REW też walczy z naszą "władzą" i tak właśnie przypomniałem sobie o tym temacie.

Wszyscy jesteśmy ciekawi jak wygląda sytuacja.

Informuj na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi, czy coś nowego wydarzyło się w Twojej sprawie ?

 

Troszkę czasu już minęło.

Jak zapewne wiesz &REW też walczy z naszą "władzą" i tak właśnie przypomniałem sobie o tym temacie.

Wszyscy jesteśmy ciekawi jak wygląda sytuacja.

Informuj na bieżąco.

 

heh

byłem w środę dowiedzieć się w sekretariacie dlaczego to tak długo trwa i usłyszałem, że akta są u biegłego w Krakowie

biegły odpisał im, że potrwa to ok 2,5 miesiąca (minęło już więcej czasu ale co zrobić)

kazano mi czekać, bo jak wrócą akta to poinformują mnie o kolejnym terminie rozprawy

 

ciekawe czemu to poszło aż do Krk, czyżby w Łodzi i Wawie nie było specjalistów ? :crossy:

szkoda mi słów, bo nie chcę się denerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem ten temat od deski do deski i moge tylko napisac:

 

JA pie**ole!

 

Wybaczcie za slownictwo ale nic innego nie potrafie wydusic.

Trzymaj sie byku i daj tym cwokom popalic :buttrock:

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...