Skocz do zawartości

Pierwsza gleba od 4 lat


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedzialek albo wtorek jade po crash pady...Nie ma bata...Sam mialem niegdys glebe na moto bez crash padow i straty byly dosc ciezkie - dobrze, ze nie za swoja kase naprawialem sprzeta (OC baby, ktora mnie nie widziala)...A tak w ogole, to rzeczywiscie dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie odbiega on od poprzednich. Jest nas poprostu corac wiecej stąd i o wypadki coraz łatwiej...

Mi się wydaje że po prostu za dużo jest teraz samochodów posprowadzanych z zachodu bo na drogach teraz pełno złomu jeżdzi i daje się odczuć że ruch jest o wiele większy. No i za kierownice powsiadały przez to osoby które nie powinny prowadzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak skuterowcą podobał się Twój popis :P:D:D

 

Mysle ze sie podobał - bo zanim zaliczyłem glebe to 3 razy przejchałem pól tej prostej na kol e- tylko n akoniec chialem juz do domu jecha ci dociagnąłem do końca - i to byl mój bład bo napotkałem na garb któego wcześniej tam nie było :)

 

A tak w ogóle to troche sie zdziwili ze po takiej glebi epodniosłem R6 wsiadłęm i pojechałem dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak skuterowcą podobał się Twój popis :P:D:D

 

Mysle ze sie podobał - bo zanim zaliczyłem glebe to 3 razy przejchałem pól tej prostej na kol e- tylko n akoniec chialem juz do domu jecha ci dociagnąłem do końca - i to byl mój bład bo napotkałem na garb któego wcześniej tam nie było :)

 

A tak w ogóle to troche sie zdziwili ze po takiej glebi epodniosłem R6 wsiadłęm i pojechałem dalej :)

 

dobrze, że Cię homor nie opuścił :-)

Szkoda tylko moto i kosztów związanych z naprawą plastików, ale jak już wcześniej powiedziano, dobrze, że tylko kombi się podrapało, a nie tyłek :-)

Trzymaj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na cztery lata to nie jest źle, moja średnia jest ciut gorsza, raz na dwa latka :mrgreen: .

Ciągnąc dalej ten wątek następne cztery lata masz z głowy.

Tak bardziej serio dobrze że szkody materialne, na ciele i ... tego ... umyśle :) są niewielkie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli moje wiercenie otworów pod pady w tych pięknych plasticzkach R6 nie poszły na marne... :)

Dobrze, że nic Ci nie jest. Crash-padów nie trzeba wymieniać? Śruby wytrzymały uderzenie i tarcie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiaduję się o takich wypadkach to mi się odechciewa jeździć Kurde co się dzieje, sezona na dobre się jeszcze nie zaczął a tu tyle wypadków

 

mi się wydaje ale może się mylę że czasami nie umiemy dopasować umiejetności do mocy motocykla. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem grupke skuterowców i mysle sobie pokarze im jak sie jezdzi

 

No i strzeliłeś parę bajerów na szosie... heh ładny tornister kochanie...

 

Już sobie wyobrażam jak się polewali ze śmiechu ci twoi kibice...

 

Pablo, z okazji imienin masz nową xyfkę: "Borewicz inaczej" :-D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka ładna czerwona była... Teraz Paweł wiesz jak to jest. Ale co to za prędkość 80 km/h. Weź raz wywal się jak człowiek przynajmniej przy 120...!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...