Skocz do zawartości

wakacje


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem mistrzem i bnęde pracował zebvy zarobić na moto

 

No ja tez tak planuje. Tylko gdzie zarobic :?: Musze cos kupic na wrzesien :twisted:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z 5 kumplami simakami wybieramy sie na jeziorko ktore jest 30 k ode mnie. Wyruszamy rano, caly dzien bedziemy siedziec, gadac, kapac sie, i smigac na moto, i na tym jeziorku trzeba zostawic jakies slady po nas zeby mieli co wspominac ludzie, ktorzy tam wypoczywaja. Mamy zamiar wpasc na plaze i poorac troche...... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał moto to bym oczywiście śmigał, :-) a że niemam to zbieram kase narazie, szukam jakiejś pracy. A wakacje spędze z moją dziewczyną :-) z kumplami , będziemy imprezować :) Nom i najważniejsze to znaleźć jakąś robote i uzbierać sporo na motor :!:

 

P.S Życze wszystkim udanych wypadów wakacyjnych na moto, aby jeździły bez awaryjnie :) nom i uważajcie na siebie. Życze wszystkim udanych wakacji !! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z 5 kumplami simakami wybieramy sie na jeziorko ktore jest 30 k ode mnie. Wyruszamy rano' date=' caly dzien bedziemy siedziec, gadac, kapac sie, i smigac na moto, i na tym jeziorku trzeba zostawic jakies slady po nas zeby mieli co wspominac ludzie, ktorzy tam wypoczywaja. Mamy zamiar wpasc na plaze i poorac troche...... [/quote']

30km to masz do mnie :) A u mnie domków i pól namiotowych pełno tez jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając świat to z kumplami pojawimy sie wszędzie :) . Czekam tylko aż wszystkie moto będą sprawne i pewnie wybierzemy sie na początek trasą nad Wisłą na tor motocyklowy (raczej nie raz :) ). Jedyne co mnie martwi to jak wziąć $$$ na paliwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede katował z kumplami na endurakach i crossach przez 3/4 wakacji.w skladzie yamaha dt 80,yamaha dt 125,yamaha yz 125,honda cr 125,husqwarna 125,kawasaki kx 80,kawasaki kx 500 :twisted: no i pare tam simsonow.oczywiscie ciągłe wizyty na torze motocrossowym (jazda z dwoma raptorami 660)jeziorko,błotka a wieczorem...wiejskie dyskotekiiii :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) A ja ok 18 lipca jadę na mojej 70ccm Piaggio Typhoonku do babci oddalonej 70km odemnie :D Mam nadzieję ,że mój Typhoonek to wytrzyma :D A u babci najprawdopodobniej będę pracował na zasadzie zbierania owoców itp... Już niemogę się doczekać 18 lipca... :P

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...