Skocz do zawartości

Tuning simsonka


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mślę ze macie rację ,ale taką owiewke UFo np. to można dać .Prawda?

Widać że chłopie zrozumiałeś... :?

 

p.s. - przykłady które podałem na zdięciach wydały mi się ciekawymi koncepcjami, innymi niż wszechobecne tigry (szczególnie ostatnie zdięcia :banghead: )... Ale osobiście niepodjołbym się takiej modyfikacji gdybym sima posiadał... Wolę czystą klasykę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych fotów dość ładna jest pierwsza dość fajnie wygląda moto ,a tak apropo co wy chcecie od owiewek tigera :?: :? Kumpel ma w etz 150 dwuch kumpli w simkach i wyglądaja i prezentuja sie po prostu świetnie na bank lepiej niż bez ,przynajmniej moim zdaniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo co wy chcecie od owiewek tigera :?:  :?  Kumpel ma w etz 150 dwuch kumpli w simkach i wyglądaja i prezentuja sie po prostu świetnie na bank lepiej niż bez ,przynajmniej moim zdaniem ...

 

agro tjunink......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten pierwszy mi sie bardzo podoba takie enduro, nie przypomina w ogóle simka. :banghead:

 

[ Dopisane: 23-06-2005, 08:55 ]

Co myślicie o moim dotychczasowym tuningu, opisze go :banghead:

-podświetlenie tablicy diodami

-odczepienie tylnego błotnika i zamontowanie blachy cos takiego można zauważyć w ścigaczać :banghead:

-wyżej podniesiona rura(na zdjęciu nie mam bo mi odpadła)ale już jest

a i w planach podświetlenie licznika diodom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mślę ze macie rację ' date='ale taką owiewke UFo np. to można dać .Prawda?[/quote']

Ale ty sie boisz' date=' rob tak jak ci sie podoba, bo przeciez robisz ten motor dla siebie i ty nim bedziesz jezdzil.[/quote']

 

:-D Nie ,nie ja sie nie boje tylko chciałbym abyście mi podali jakieś fajne pomysły na tuning. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

Po pierwsze zacznij od strony technicznej. Zrób w silniku wszystko do czego nie potrzeba wielkiej ingerencji!

Co do wyglądu to:

Wypoleruj silnik, lagi, osłonę reflektora, kierę

Daj siodło do tapicera żeby ci ładnie obszył i wyprofilował

Pomaluj na jakiś ciekawy kolor....

Można dać niższą szerszą kierę, jakieś porządne halogenowe swiatło na przód ( nie przeciwmgielne od malucha....)

Jeśli ciągnie cię w stronę enduro możesz zastosować (jesli nie masz) tylne amortyzatory od mz etz a przednie zawieszenie z simsona sr. Wtedy jednak będziesz musiał zamontować boczną podstawkę. Jednak simson to simson i na zawsze pozostanie klasykiem. Nie będzie piękniejszego simsona niż orginał po polerce i dobrym stanie mechanicznym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wystarczy dobrze wybrać kolor zimla dać do polerki i będzie efekt murowany. Ja miałem na początku kolor szary metalik ale był porysowany i dałem znajomemu lakiernikowi zeby mi pomalował na granatowom perłe<to taka co przechodzi pod wpływem światła w zielony> okazało sie to totalnym niewypałem malujcie zimle na oczojebny kolor :!: a i jeszcze rama zawsze czarna ja pomalowałem swojom na grafit tak doradził mi kumpel i niejest to dobry kolor

 

==> Był Skuter Piaggio zip==>Teraz zimel==>Potem suzuki rg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

na poczatek moze polerka silnika, ja u siebie robiłem, "troche" sie trza namachac ale efekt kazdy zobaczy 8) ewentualnie wegierski tłumik tuningowy do simka, chyba za 80 zeta mozna dostac juz, a chromowany serio fajnie wyglada ido tego ma zaczepisty metaliczny dźwiek, moze niektorzy porównaja go z trabantem ale mnie sie podobał... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...