Skocz do zawartości

YEEEEES!!! Mam go wreszcie HONDA WEKTOR


zrubo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy powiem Wam tak, wczesniej jezdziłem na Jawach ( wszystkie pojemności) MZ (tjw)i powiem wam że jesli chodzi o Wektora 150 są naprawde nie wielkie róznice, pewnie mieć 350ccm a 150ccm zawsze odzczujesz to pier***ie ALE jest to nowy motor i nie musze grzebać z nim co drugi dzien, niestey chinole robia to troche niechlujnie i tanim kosztem ale ludzie za 5500 zl ?! za ta kase motor jest wart inwestycji, NIE POWIE TEN CO NA NIM NIE JEZDZI. Sumując jako pierwszy poważny motor szybko sie nie znudzi hmm.... hyba ze ktoś zsiada z 800ccm wiadomo powie ze to gówno, dla ludzi którzy jak do tej pory kluczą w pojemnościach 150- 250 ccm wektor jest bardzo dobry nie ma samych zalet ma kilka minusów ale tak jak mowie cena to refuduje.

 

PS. Aha... NIC SIE NIE ROZKRECA W PARE DNI ZROBIŁEM PARE SET KILOSÓW I NIC NIE ZGUBIŁEM, MOZE DOBRY EGZEMPLARZ TRAFIŁEM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE jest to nowy motor i nie musze grzebać z nim co drugi dzien

 

chyba nie czytałes tekstu Pawła :-D

 

 

Sumując jako pierwszy poważny motor szybko sie nie znudzi hmm....

Oj jeszcze sie zdziwisz jak szybko będzisz chciał wiecej mocy,lepszych hamulców itd... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po artykule Pawła mam o tym wynalazku takie samo mniemanie jak o chińskich t-shirtach. Niby fajne, bo ładne i tanie, ale po pierwszym praniu szwy puszczają, kolor blaknie, materiał prześwituje, rozmiar się zmienia... Jak to mówi przysłowie: chytry dwa razy traci...

 

No ale jeśli uważasz, że Twój egzemplarz jest ok. to życze przyjemnej ekspoatacji i wiele radości z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do chinskich wynalazkow, przydaloby sie wymienic:

tarcze hamucowe(scieraja sie i krzywia), przednie teleskopy(zbyt szybko zuzywa sie gladz rur nosnych), tylne amortyzatory( urywaja sie trzpienie amortyzatorow w srodku- ale to z powodu zbyt duzego ciezaru Polakow), elektryka potrafi wariowac, na szczescie mozna dokupic uzywane regulatory napiecia.

Hmmm majac do wyboru( za wspomniane pieniadze- 5500) nowego Wektora,Hyosunga, Keewaya czy inne cos, a np. uzywana Honda Rebel 250 z 1986 roku wybieram Honda Rebel !! I nie musze miec gwarancji na Rebelke- bo sie i tak nie zepsuje. :banghead: Janek,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde , racja rozpedzilem sie - Hyosung jest lepszy od chinczykow.

Nie mam nic specjalnie do chinskich sprzetow(moj znajomy akurat sie zajmuje sprowadzaniem i sprzedaza), szczegolnie ze slyszalem ze podrabiaja stara czterocylindrowa CB500- ciekawe jak im wychodzi???Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nowe wieści a pewnie yyy... to tak nie mam z tym motorkiem żadnych problemów najadłem sie tylko strachu czytając niektóre artykuły(nic sie nie odkreca, nie stuka nie puka itd itp :-) )ale jedna rzecz jest CHOLERA juz bym chciał cos wiekszego mocniejszego szybszego :-D :P szybko można przywyknąc do parametrów może dlatego że wcześniej jezdziłem na innych wiekszych motorach (starych rupieciach) ale no cóż to tylko 150ccm, prezentacje tez to ma, dobry motorek.

POZDRO

 

Kurde czekam ciągle na opinie innych użytkowników tego chinola :P

 

[ Dopisane: 30-06-2005, 19:18 ]

Ja powiem tak

On niema silnika hondy!!!!!!!!!!!

Tak to prawda to nie jest honda tak naprawde motorek nazywa sie YLMSCO WEKTOR FD150-3 tylko jest na licencj hondy.

Honda to tylko chwyt reklamowy :-) a jeśli chodzi o częsci to nie ma problemu z tego co wiem i podobno nie jest drogo "podobno" :?

 

[ Dopisane: 30-06-2005' date=' 19:20[/i'] ]

Ja powiem tak

On niema silnika hondy!!!!!!!!!!!

Tak to prawda to nie jest honda tak naprawde motorek nazywa sie YLMSCO WEKTOR FD150-3 tylko jest na licencj hondy.

Honda to tylko chwyt reklamowy :-) a jeśli chodzi o częsci to nie ma problemu z tego co wiem i podobno nie jest drogo "podobno" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że własnie troche załuje bo mogłem od razu rzucic sie na coś wiekszego, a to chyba dlatego że kiedyś miałem wypadek na moto heh prawie smierci w oczy spojrzałem i pieć lat nie jeżdziłem chyba ze strachu albonie wiem i moze dlatego skusiałem sie na 150, ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło póki co wsio mi pasuje musze troche dawnej odwagi nabrać :P , a wygląd no kwestia gustu nie każdemu sie musi podobać prawda...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.teraz moje pięć groszy.kupił chłopak-niech jeździ.oby jak najdłużęj i bezpiecznie.co do moich wrażeń.mam virago 535.nie jest to demon szybkości,ale jakość jak na 13 lat bardzo ok.może z tej perspektywy patrząc krzywdzę trochę wektorka, ale uważam ten motorek za niporozumienie techniczne.wszsystkie te niby chromy i duperele w stylu lightarów czy wstrętnych felg są przerostem formy nad treścia.na foto wygląda ok.gorzej z jazdą.silnik pyrka chyba jeszce gorzej niż w moim pierwszym simsonie z przed 20 lat.warkot jak dla mnie nie do zniesienia.0 pzryspieszenia 0 wyprzedzania.za to w miarę wygodne siedzenia i nienajgorsze prowadzenie.jak ktoś ma kasę i woli coś takiego od skutera to polecam.choć ja chyba kupiłbym skuter.wektor dla mnie jest po prostu brzydki....na ładny skuter 50 to też za mało.życzę miłej jazdy i gumowych drzew. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...