Skocz do zawartości

Jednoslad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
A nie wiecie czemu nie ma już Grzesia??

 

Poponuję przejrzeć Filu ten wątek na preclach:

 

http://news.riders.pl/read.php?f=1&i=341531&t=341257

 

Pozwolę sobie zacytować:

 

Powitania są huczne, pożegnania nie. Taki lajf.

Zupełnie nie wiem dlaczego chłopina źle wypadł, jak mu zrobili tzw, "badanie

popularności".

I mu podziękowali za współpracę. Ostatnio go widziałem, jak wpychał jakieś

motocykiele na przyczepę. W okolicach POLand POSITION. Nawet całkiem sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :? niech gop przywroca .

Ten z kitka (nie wiem jak sie nazywa) nic nie umie. Widac, ze lubi tylko takie czoperki, harlejki i wogole. A jak w ostatnim numerze testowal Suzuki Dr400 SM ?? :-D :-D :-D :-D

Cos tam probowal zrobic ale mu nie wychodzilo. Stwierdzil, ze nie chce postawic na kolo bo ma za malo mocy (ciekawe jak na 125 z gazu stawiam). Na przednie to samo, postawil ok 5-10cm. Nie umial opisac tego motorka. Ja tam jestem za przywroceniem Grzesia. Co jak co ale tylko on probowal spalic laka na tym starym motorze, dieslu co mial 3,5 km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehh ja jestem za tym żeby Strzałek był prowadzącym :( :( przynajmniej co program będzie cały odcinek przeznaczony na motocross/enduro :twisted:

 

no ja tak samo, niech porównają jego wiedze i umiejętnosci z resztą ekipy z jednoslada i zobaczmy jak wypadną przy nim :( , tylko nie wiem jak z wiedzą i jazdą na sportach strzałek :( ale pewnie dal bys rade im

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehh ja jestem za tym żeby Strzałek był prowadzącym przynajmniej co program będzie cały odcinek przeznaczony na motocross/enduro

Ja również jestem ZA ! :( Strzałka wiedza na temat Enduro/Cross jest naprawdę baaardzo wielka! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka wiedza na temat Enduro/Cross jest naprawdę baaardzo wielka

Przesadzacie :oops: Poprostu od małego mam z tym do czyniena i troche sie nauczyłem ale i tak często pytam sie naprawde doświadczonych kolegów.

tylko nie wiem jak z wiedzą i jazdą na sportach strzałek  ale pewnie dal bys rade im

O tym wiedza jest średnia a z jazda raczej cienko. Troche jeżdziłem ale były krótkie przejeżdzki tylko zeby zobaczyć jak coś chodzi i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie dziennikarstwa - to chyba kolega Dominik liznął troche tego fachu ...

Bez wazeliniarstwa, ale trzeba migiem organizować jakieś zastępstwo dla Grzesia - bo będzie można z nudów umrzeć oglądając TVN Turbo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...