Skocz do zawartości

Osiagi Jaw TS350


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to tez glupota dlawic motocykle wojskowej i policyjne.

to raczej na odwrot powinno byc.

a takze prawda nie jest to ze zdlawiony motocykl bedzie bardziej wytrzymaly. np. fiaty 125 policyjne to mialy wlasnie wiekrza moc , mocniejsze przeguby, i podobne tego typu sprawy.

a co do kolegi egzemplaza to w sumie zdazaja sie "okazje" i moze wlasnie on na nia trafil, ale jak zobaczymy fotki to bedzie mozna cos wiecej powiedziec. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby byly bardziej wytrzymale

 

Nie sądzę

 

pozatym służby muszą oszczędzać na paliwie

 

Na pewno nie w czasach MZetek i Gazelek.

 

MZety policyjne były dławione bo część produkcji szła do Niemiec (wówczas) zachodnich i musiała spełniać normy ekologiczne.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motory z policyjnych przetargów to gówna na kółkach z cofnietymi licznikami

 

Przyjedź do mnie to pokaże Ci moją MZ. Myślę' date=' że zmienisz wtedy zdanie...[/quote']

 

podczas ruchu jawą mz kazdą biore, a z miejca to jawa już jest wydymana i do 100km/h jest z tyłu o długość motocykla

 

Moja prędkość maxymalna na jawie to było 150km/h (licznik rowerowy)

bo ten standardowy pokazywał 165km/h ale te standardowe zawyzają od 15 do 20 km/h

 

pozdrawiam

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłem taką cz350 wolna paskudnie

w terenie miud i na 1 i 2 mistrz przyspieszenia. 3,4 totalna padaka wdodatku remontowana co chwile.

 

 

PS

Gdyby w maluchu 126p tłoki pracowały naprzemian na wyzszych biegach miałby lepszego kopa i mozna było by nim przez chwile te 140 pojechać

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mzetki policyjne w rzeczywistości miały mniejszą moc ok. 17 KM, ale tylko te wypuszczane na rynek ZACHODNI, gdyż tam obowiązywały ostrzejsze normy czystości spalin, a zmniejszenie toksyczności wymagało zmniejszenia mocy. Natomiast inaczej sprawa wyglądała z motocyklami przeznaczonymi na rynek wschodni, gdyż u nas nie było aż tak ostrych norm czystości... Ale nie jestem na 100% pewien , gdyż edo naszej policji mogły trafić także te słabsze wersje........... opowiastki o 23 KM wsadziłbym raczej między bajki................. Żeby stwierdzić na 100% trzebaby dokładnie obejrzeć konkretny egzemplarz, zobaczyc dysze w gaźniku, kanał dolotowy i cylinder............ :banghead: Myślę także, że motory z policyjnych przetargów są różne, ale tych w bardzo czy wręcz idelnym stanie jest przynajmniej 1/3.

W większych miastach były one często użytkowane w ostry sposób, natomiast w mniejszych miasteczkach i na wsiach, gdzie bardzo dbano o motory, były one zazwyczaj w lepszym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...