Skocz do zawartości

cos dla junakowych purytan


szable
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ten motocykl na Zlocie Junaka w Szczecinie w tym roku. Niestety nie rozmawiałem z właścicielem. Ogólnie "motorek" przyjemny, chociaż zaskakuje swoją oryginalnością. Punkty dla właściciela za pomysłowość :D . Przecież Junak to taki Nasz polski Harley. a czy ktoś widział dwa takie same Harley-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobał mi się ani trochę. Coś też nie za bardzo wierzę w walory użytkowe takiej przeróbki. Wygląda jak z Mad Max'a, ale oni jeździli po pustyni i jakoś w filmie nic się nie psuło 8) , a tutaj może być kłopot z odsłoniętymi mechanizmami - nie tylko sprzęgłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wygląda gorzej niż kupa :/

no i tak ma wygladac jako rat bike ;)

PS widuję ten sprzet na wielu zlotach w zachodniopomorskim wiec prawdopodobnie nie jest źle z jego zawodnością :P

PZDR!

 

Chyba nie zrozumiem tego "sportu" :?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie

moze i to nie takie szczuyne jak jazda org . lub reanimacje zabytkow ale to w pwenym sesie sztuka dla :P no ale niema co tak psioczyc w kraju jest mase junakow wielu robi i jak im to wychodzi kazdy wie ale jak by niebylo takich sprzetow to nuda NUDA panowie . niewyobrazam sobie zlotu bez sam -ów z silnikami od samochodow, trajek lub takich "chybryd ":) .jesli wlascicel nikomu niezaszkodzi swoim sprzetem to niema sie co czpiac a to ze eksperymetuje z technologia <mam na mysli silnik> to chyba dobra cecha!! mi przynajmniej pasuje

mnie sie sprzecik podoba. ale na podryw to bym sie tym niewybral bo lipa bedzie ;) :P no to koniec kazania

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie  panowie  

moze i to nie takie szczuyne jak jazda org . lub reanimacje zabytkow ale to w pwenym sesie sztuka dla :P  no ale niema co tak psioczyc  w kraju jest mase junakow wielu robi i jak im to wychodzi kazdy wie ale jak by niebylo takich sprzetow to nuda   NUDA panowie . niewyobrazam sobie zlotu bez sam -ów z silnikami od samochodow, trajek lub takich "chybryd ":)  .jesli wlascicel nikomu niezaszkodzi swoim sprzetem to niema sie co czpiac  a to ze eksperymetuje z technologia  <mam na mysli silnik> to chyba dobra cecha!! mi przynajmniej pasuje  

mnie sie sprzecik podoba. ale na podryw to bym sie tym niewybral bo lipa bedzie ;) :P    no to koniec kazania  

pozdro

 

Ale za cięcie ram Junaków i innych zabytków powinni obcinać przyrodzenie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...