Skocz do zawartości

WAŁ W JAWIE 350 TS


adamuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

350? 120+120+100, no to u mnie wychodzi 340, wiec to samo (2xkorbowody+robocizna). raczej tego nie przeskoczysz, nowy wal stoi po 600-700 zeta, a uzywki... musialbys sprawdzac z gosciem, ktory ma o tym duze pojecie + maszyne pod reka do sprawdzenia osiowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mógłbym Ci jeżeli byłbyś oczywiście zainteresowany sprzedać cały silnik od jawy :D jest po kapitalnym remoncie, zrobiłem nim 500 km a później cały czas musiałem coś robić, regulować i dałem sobie spokój. zrobiłem szlif cylindrów, nowe oryginalne tłoki, pierścienie, simeringi... Przy wale nic nie robiłem. Silnik na chodzie, trzebaby go wyregulować, jak coś to na priv zapraszam :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy wal stoi po 600-700 zeta, a uzywki... musialbys sprawdzac z gosciem, ktory ma o tym duze pojecie + maszyne pod reka do sprawdzenia osiowosci.

 

Nowy wał kosztuje 500 zł z dostawądo domu. Jest gość w mrągowie co wysyła cześci za zaliczeniem pocztowym. Na stronie Milimetra (szacunek) był kiedyś link do stony z tym sklepem. Teraz nie wiem jak go znaleźć.

 

I tu prośba jeśli ma ktoś namiar to poprosze.

 

A z używanym wałemto jest tak jak pisze MłodyVFR. Trzeba by mieć kogoś kto sięna tym zna. Co z tego że nei będzie luzów na korbowodach jesli wał będzie miał spore bicie to jego wartość spada. Pozatym będziesz miał większe wibracje silnika i spadnie trwałość łożysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...