Skocz do zawartości

Motocross - MIstrzostwa Europy Olsztyn 18-19.06.2005


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i sie dobrze bawiłem. Spotkałem Adama. Z Lucasem zanowu nie wyszło :evil: Zawdody naprawde na wysokim poziomie zrowóno pod względem organizacji jak i umięjetnosci zawodników. Sprzetowo jesteśmy sporo za europą. Mam około 100 fotek ale nie mam ich zabardzo gdzie umiescić. jeżeli ktoś dysponuje jakimś sererem gdzie można je wrzucić to byłoby fajnie.

Oczywiscie zdażały sie też przykre spawy jak np dibieranie personelu. Na nadjdłuższej hopie wywalił sie polak i kobieta na skoczni z pomarańmczową flagą zamiast machać że jest niebezpieczeństwo stała i sie patrzyała a to zaskutkowało tym że na lezącego skoczył następny zwodnik robąc ze 3 fronflipy. Podbjego do niego sanitarjusze bo chołopak sie napoczatku nie ruszał to zapomnieli noszy. Tu Strzałek z kolega musieli pomóc :( i zaniesli nosze, które jak si epotem okazało nie przydały sie bo zawodnik poszedł o własnych siłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na zuzlu tez tak bylo prezes klubu dostal zawalu (juz 4) i wszyscy zaczeli krzyczec po karetke ale dopiero jak zawodnik dobiegl do karetki ( 1/4 toru musial w pelnym ubraniu przebiec tuz po biegu) to raczyla sobie wyjechac powoli i kolesia nie uratowali :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie spotkaliśmy sie jakoś ze Strzałkiem znowu ;/, moze następnym razem :D

 

co do poziomu jazdy naprawde te zawody co ogladałem dotychczas na żywo czyli PZM poziomem odstają daleko daleko, ogólnie organizacja wypaliła, tor poprawili naprawde na poziomie europy, niektóe chopy troche pozmieniali, podsypali ostrzej bandy, takze dla mnie sie podobało jak nic.

 

a swoja droga mam nadzieje ze po zawodach też wyrównają choć troche bo chłopaki jeździli na nowych kostkach i zrobili troche spustoszenia, więc jak wjade tam kozą to będe sie telepał to koleinach po kolana :evil:, ale czego sie nie robi dla chwili radosci :(

 

fotek podobnie jak strzałek porobiłem około 200 + z 50 z sobotnich treningów

 

pozdrawiam i mam nadzieje że na następne eliminacje ME zjawi się większa grupa z 4um i sie spotkamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kręciłem tylko filmy

ogólnie poziom bardzo wysoki, jednak motocykle czołówki bardzo odbiegały od polskich. czterosuwy najlepszych były lżejsze niż dwusuwy Polaków, nie mówiąc o różnicy w mocy. poza tym trasa była mało techniczna i głównie nastawiona na prędkość więc moc motocykla była najważniejsza. organizacja też bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...