Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jest Tesco?  W Kabatach jest chyba tylko las!

Przynajmniej od strony Puławskiej.

 

Pozdrawiam  

 

[ Dodano: 16-06-2005, 18:41 ]

Jesli zbiorka bedzie tam gdzie zawsze to musisz dojechac do TESCO na al. KEN - na samym koncu warszawy pod lsaem kabackim - ostatnia stacja metra. Jak jedziesz rosołem to skrecasz w wawozową w prawo i bedziesz widzial tesco po około 400m. Petla jest przy samej bramie do tesco wiec widac wszytkich zawsze :( a czy tam bedzie to nie wiem :P

 

Dojechac na miejsce ogniska - jedziesz rosołem na południe przecinasz wąwozową i dalej jedziesz na południe (po koło 100-200m mijasz po prawej stronie sklep ZUBR (jedziesz dalej!!)) potem jest skret o 90stopni w lewo a za 30m o 90stopni w prawo (ciagle ta sama droga tylko taki zygzak :P ) po kilku metrasz mijasz asfaltową droge w lewo koło betopnowego płotu i jedziesz jeszce około 30m i skrecasz w prawo przy kapliczce w polna droge... jedziesz tak w stropne lasu (miedzy polami) potem skrecasz w pierwszą droge w prawo (polna) i jedziesz w kierunku niemiec (po prawej stronie panorama kabat a po lewej masz kabacki las) jedziesz tak około 200m i po lewej stronie jest ogrodzona siatką dzialka a po prawej około 5-10m od tego płotu jest miejsce ogniska  :mrgreen:  kilkanascie mlodych drzew tam rosnie na "polu" tyle :P

 

AAaaaaaa juz wiem!

 

Też cztery razy czytaleś?? :-)

 

PS. Fota lotnicza rozwiała moje wątpliwości - senkju Sałata123 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem :| mialem klopoty z komputerem i z interenetem :P

 

Fotki to mam :P wiecie u nas na ursynowie taki wysoki kosciol jest, dogadalem sie z proboszczem wszedlem na dzwonnice i zrobiolem kilka fotek :mrgreen:

 

Ale mam problem :cry: Wczoraj motorkowi zjechałem kopletnie klocki z przodu :P i jak zawsze za **** nie moge odkrecic juz 3 klucze zepsute i dupa :/ w najbliszym serwisie dopeiro w poniedzialek moga zrobic bo cos tam... musze szukac szybko i to naprawic :P i tez najlepiej jak by było gdies blisko bo na samym tyle to strach jechac :mrgreen:

jak by sie nie udalo to przyjde na butach... ale te 150m od domu... to nie do przejscia :mrgreen:

 

Embe sorki ze z takim opoznieniem podaje Ci fotki Twojego domku ale mialem problemy z kompem :(

 

http://www.zielak.on.aster.pl/satelitarna.....mapa.warszawy/ :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, gadalem z koniaczkiem, nie wiem czy widzicie niebo, ale jest fatalne, pewnie bedzie burzyczka jak zwykle, wiec maly sens stac w blocie i probowac rozpalic mokre drewno, jest alternatywa:

 

jesli o 19 perspektywy dalej beda nie za ciekawe, przenosimy impreze do BIKERSa

ktokolwiek to przeczyta mego posta proszony jest o gloszenie nowiny

 

pozdrawiam i do zobaczenia na piffku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w coraz czarniejszych barwach widzę dzisiejsze ognisko. Może po prostu normalnie spotkać się w griszowej mordowni, względnie u Bikersów? Oj, coś czuję, że się bałagan zrobi i będziemy mieli co najmniej trzy konkurencyjne imprezy (jeżeli nie liczyć siedleckiego zlotu, który to dzisiaj się zaczyna). :P

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...