Skocz do zawartości

50'tki


Rekomendowane odpowiedzi

no ku*** zaraz mnie kurwi*** strzeli. Matka dzisiaj do mnie z tekstem , ze ona mi chyba kupi to enduro ale tylko na wies nie do miasta   Co za czlowiek  Mowie ze juz troche lat mam ( 16 ) na motorach od dawna jezdze , ale ona boi sie aut itp... boze . Rozumie jakbym mial 13 lat, ale nie 16 !! Musze ja przegedac, ma ktos jakis sprawdzony pomysl

 

 

Ja mam tak cały czas więc nie potrzebuje moto na drogi bo i tak rzadko z nich korzystam (czesciej samochodem jezdze po drodze niz moto ;) ) ale wcale nie placze z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak cały czas więc nie potrzebuje moto na drogi bo i tak rzadko z nich korzystam (czesciej samochodem jezdze po drodze niz moto  ) ale wcale nie placze z tego powodu

masz 15 lat, zreszta ja ci kazan prawic nie bede, najpierw pomysl jakie moga byc z tego konsekwencje

no ku*** zaraz mnie kurwi*** strzeli. Matka dzisiaj do mnie z tekstem , ze ona mi chyba kupi to enduro ale tylko na wies nie do miasta   Co za czlowiek  Mowie ze juz troche lat mam ( 16 ) na motorach od dawna jezdze , ale ona boi sie aut itp... boze . Rozumie jakbym mial 13 lat, ale nie 16 !! Musze ja przegedac, ma ktos jakis sprawdzony pomysl

niech ci kupi enduro, bedzie z papierami, porozmawiasz ze: mamo, motor to bardzo ekonomiczny srodek transportu, wygodny, cos ci wypadnie, bierzesz motor i jedziesz, po zatym jelsi nie oplacasz motocykla wg polskiego prawa przysluguje ci kara pieniezna , nie wazne czy motor stoi w garazu nie jezdziny przysluguje ci kara, wiec wiesz pogadasz z mamuska, powiedz ze lepiej oplacac bo jakby co to moga na parking policyjny zabrac, pozatym szybki i ekonomiczny srodek transportu, a na 50cm na oplaty ida grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli mi ze nie katujac sprzeta przelatam sezonik bez inwestycji, nawet niektorzy uczestnicy zawodow remontuja sprzet co sezon  .

 

Słyszałem te teorie, i to może przejsć ...ale napewno nie w 125, w 250 i 500 to nawet realne , ale w 125 nie chce mi sie w to wierzyć, a pozatym jak mozna nie katować Crossa? tam jest zasada jedziesz albo stoisz(mówie o 125, bo 250 już ma jakąś tam elastyczność,przez co można wypracować swój styl jazdy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten handlarz to wogole typ. Z zawieszenia doslownie kapal olej, na co on: To Ty nie wiesz ze z tymi uszczelniaczami to jak z paliwem? ZMienia sie je po prostu co chwile

MAsz na mysli kolesia z motobazaru ?? ktory chcial za KTMa exc 125 z 2000roku 14tys ;) Kto widzial ten wie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

Ten handlarz to wogole typ. Z zawieszenia doslownie kapal olej, na co on: To Ty nie wiesz ze z tymi uszczelniaczami to jak z paliwem? ZMienia sie je po prostu co chwile

 

MAsz na mysli kolesia z motobazaru ?? ktory chcial za KTMa exc 125 z 2000roku 14tys  Kto widzial ten wie  

pzdr

Nie, ale z nim tez gadalem. On serwisuje KTM'y. Aha podobno potrafi tez szybko zalatwic nikasil. Jak komus zalezy na czasie to wysyla cylinder a oni mu przysylaja inny z nowym nikasilem! Tamten koles byl od YZ125 i chyba jeszcze CR'e miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 15 lat, zreszta ja ci kazan prawic nie bede, najpierw pomysl jakie moga byc z tego konsekwencje
Wiem jakie moga być konsekwencje dlatego od grubo ponad miesiaca nie jezdze po okolicy ;) jade raz - dwa razy w tygodniu na tor i tam razem z kolegami mozna poszalec a moja mam duzo latwiej bylo namowic na crossa bo ona nigdy nie widziala i teoretycznie bylo to bezpieczniejsze niz smiganie po drogach a ze mnie asfalty nie ciagly to sie cieszylem. Kiedy 1 raz byla na torze (ja nie jezdzilem) to sie zarzekala ze mnie nie pusci wiecej a za tydzien juz sama ze mna jechala :) i juz nie jest przeciwko ale nie jest jeszcze zza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez ze wzgledu na policje kupuje 50 / 80. Od poczatku mojej histori z motorami jezdze na "czarno", mialem juz jedna przygode z policja , naszczescie "przestali mnie gonic"

 

 

Co powiecie na temat Aprili RX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...