Skocz do zawartości

50'tki


Rekomendowane odpowiedzi

zostaje jeszcze przesyłka DHL-em (czy czyms takim) :idea: nie ograniczaj sie do 100km od kraka bo sezon juz sie dawno zaczął a z takim podejsciem może wyjść na to, że kupisz albo w grudniu albo szrota .....

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to ze nie mam jak jechac np 400 km po motor, bo staremu napewno nie bedzie chcialo sie ruszyc dupska i mnie zawiesc :) . Naszczescie 12 czerwca ( ta niedziela) bedzie u mnie gielda motocyklowa :o 3m cie kciuki zebym tam cos znalazl. Dalej prosze o jakies ogloszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje jeszcze przesyłka DHL-em (czy czyms takim) nie ograniczaj sie do 100km

Ojjj a jak sie okaze ze motor to totalna padaka i mu nie odpowiada? JAkby co to ja moge DT125 sprzedac' date=' a co do ceny sie dogadamy :)

Naszczescie 12 czerwca ( ta niedziela) bedzie u mnie gielda motocyklowa

W Warszawie na gieldzie ceny sa strasznie pozawyzane. KMX125 silnik caly dzwoni, wszystko wyblakle, amortyzator tylny zero tlumienia za 3000zl do zarejestrowania z 1991roku chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkby co to ja moge DT125 sprzedac' date=' a co do ceny sie dogadamy Wink [/quote']

dzieki stary ale ja szukam czegos na motorower :)

 

W Warszawie na gieldzie ceny sa strasznie pozawyzane. KMX125 silnik caly dzwoni, wszystko wyblakle, amortyzator tylny zero tlumienia za 3000zl do zarejestrowania z 1991roku chyba

naszczescie ja z krakowa jestem ;) moze bedzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś wątpił w dobry stan mojego HMa??

NIe nie.... akurat Tobie to bym zaufał. Mi chodzilo ogolnie ze nie kupilbym motoru na allegro i nie chcialbym go dostac poczta :lol:

Jak narazie to Ty opsiujesz jak to kiepsko Twoja DT chodzi

Chcesz filmik jak moja DT lata ;) ? Ja chyba jej za wysoko poprzeczke postawilem- tak na poziomie EXE125 a troche jej jeszcze brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosil enduroguya i strzalke abyscie napisali cos o swoich motorach bo nie wiem co wybrac

HM CRE 5o to najlepsze 50 terenowe - proste sprzedaje z powodu wyjazdu inaczej bym go sobie zostawił. Do mnie masz zadaleko więc pewnie nie kupisz ale poprostu jak chcesz 50ccm to najlepiej szukaj HMa.

Tu masz temat o nim http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...4&highlight=cre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do enduroguya ' date=' dlaczego sprzedajesz swoją dt? [/quote']

Bo chce cos bardziej hardcore'owego :) (chodzi bardziej o zawieszenie niz o moc). Po prostu nie ma co ukrywac ze Dt do ostrzejszej jazdy sie nie nada (120kg i przecietny zawias).

jaka cena

Pw albo GG

pegaso 160 ?

Nie' date=' dziekuje. Nie chce motocykla na szose...

co kupujesz ?

Cos w stylu KDX, CRm, Hm Cre czy Ts125r (ze wzgledu na sprawdzona marke no i dobre osiagi ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzisz ze napisalem ze MAM wiec jak mam musze ja naprawic chociazby zeby sprzedac i prosilem o pomoc a nie o krytyke

 

dzieki

 

Zdaje mi się że to nie było do ciebie....interpretacja tekstu na niskim poziomie :)

Oczywiscie żartuje ;)

Co do uszczelki to dziwne ze wydmuchuje. A z czego ją dorabiałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...