Skocz do zawartości

50'tki


Rekomendowane odpowiedzi

jestem na kupnie motocykla i rozwarzam 2 opcje , scigacz badz enduro ( mowa o 50 - 80). Chcialem sie zapytac czy taka 50'tka enduro da sie tez cos porzadnie poszalec w terenie , czy one to tak tylko na pokaz sa zrobione ;)?

moze pytanie wyda sie wam glupie, ale nigdy nie mialem stycznosci z takimi motorami

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduro da sie tez cos porzadnie poszalec w terenie ' date=' czy one to tak tylko na pokaz sa zrobione [/quote']

NIktóre sa na pokaż ale jest wile prawdziwych terenowych maszyn które skroją nawet 125 w terenie. Z tych dobrych to HM, Beta i RX. Rjeju i Derbi mają dobre silniki ale są ramowo i zawieszeniowo takie rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLLy jak pisałem wcześniej bierz enduro :twisted: zima, lato, wiosna, jesień można śmigać ;) i to jakoś wygląda. Za taka kase jaką masz to można super sprzęt wyrwać :!: Masz już tyle lat ze możesz robić A1. Jakbym miał kase to też bym robił. Zastanów się. Pozdrawiam, Mr.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ' date=' chcialem sie spytac czy daleko mieszkasz od krakowa, w jakim stanie jest twoj motor i czy mozna nim normalnie jezdzic po ulicy?[/quote']

Tak, po zarssjtrowaniu można normlanie jeździć tylko szkoda go na ulice bo jego żywiołem jest teren 8) Stan dobry. Do krakowa mam jakies 500km czyli jak napiał Płocho to drugi koniec polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh ;/ tylko ze ja mieszkam w krakowie i potrzebuje takie enduro zeby mozna bylo tez pojezdzic w miescie. Jak sie jezdzi takim enduro po asfalcie?

 

[ Dodano: Dzisiaj, 15:22 ]

powiedzcie mi odrazu co najlepiej kupic do 5 -7 tys.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO za taka kasse idzie fajny sprzecior wyrwać jak zawsze proponuje dt :twisted: ale 125 w miare młodą za rok zrobisz sobie A1 i juz smigasz po mieście ;) i w teren tez sie nadaje. 50 to z tego co poleca strzalek to ok ale jak np dt 50 to moim zdaniem troche slabawa i szybko moze ci sie znudzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac czy taka 50'tka enduro da sie tez cos porzadnie poszalec w terenie

 

OO za taka kasse idzie fajny sprzecior wyrwać jak zawsze proponuje dt ale 125

Chłopak chce pożadnie poszalec a Ty mu Dt 125 proponujesz :?: ;) Przeierz ten motocykl nie jest do tego.

Jak sie jezdzi takim enduro po asfalcie?

Tak normlanie w sumie to zalezy od opon. Prędkość i przyspieszczenie jak w bzykach szosowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kase która dysponujesz brał bym HM-a od Strzałka :D a jesli nie to inne enduro, bo "plastikową" 50-ką radocha z jazdy jest tylko na miescie a w trasie nuuuuudy :)

 

Chłopak chce pożadnie poszalec a Ty mu Dt 125 proponujesz Przeierz ten motocykl nie jest do tego.

mysle że na początek spokojnie wystarczy i że łapy bedą bolały ;) poza tym nie obrazaj DT-kuf :P :evil:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe obrażam Poprostu miałem diwe 125 i jedna 80 i wiec cotopotrafi

zapomniałes dodać emotek po słowach "co to potrafi" => :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

 

;) :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to wszytsko przemyslec , mieszkam w krk wiec w terenie to za bardzo nie mam gdzie poszalec, ale czesto jezdze do babci na wies ,tam jest duzo laskow itp. Od malego chcialem jezdzic na scigaczu , wiec mam nie lada problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w krk wiec w terenie to za bardzo nie mam gdzie poszalec

Może w samym Krakowie nie ale okolice masz przepiękne do pokatania!!

Od malego chcialem jezdzic na scigaczu ' date=' wiec mam nie lada problem[/quote']

Mam nadzieje że uda się nam(Endurowcom) rozwiać ten problem.

Jak wcześniej wspominałeś chcesz Ostro poszalać' date=' a z mojego doświadczenia wiem że ścigi 50/80 głośno pierdzą, dysponują słabym przyspieszeniem, a także odpadają wszelkiego rodzaju szaleństwa. Ja ganiam na TS70 i mimo słabej zawiechy motorek dostarcza wielu wrażeń. Jazda na kole, skoki, jazda bokiem w zakręcie itp. wszystko jest możliwe!! A co mówić na HM'ie albo na innym wyczynie!! :twisted:

Z całego serca polecam Enduro

 

za tą kase która dysponujesz brał bym HM-a od Strzałka

POPIERAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...