Skocz do zawartości

chopper z ogara


niagara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy kiedy go kupi Jesse James, musi sie śpieszyć ;) A to nie są ci kolesie, co kiedyś o nich coś było w Świecie Motocykli ? Te wloty powietrza i super sportowe wydechy - przecież to oni taki fajans odpieprzali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram takie pomysly. Osobiscie nie kreca mnie choppery ale jak kogos to kreci to czemu nie. Wiadomo ze nie jest to nic profesjonalnego ale napewno sporo pracy kosztowalo

JA PIERDO** Co to jest?? Jesli sie wam to podoba to DO WORA

Jak jestes taki dobry to zrob cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc pomyslow w tym stylu nie moge zniesc, ale jak dla mnie ten nie jest taki zly (wizualnie). Pomyslcie o takiej sytuacji. Chlopak ma 12-15lat jest fanem chopperow i nie ma kasy na Aprilie Classic czy cos takiego. Zrobil taka fure i jest szczesliwy. Nie widze tu zadnych wiejskich patentow, wszystko zrobione z glowa.... Ja bym czegos takiego w zyciu nie zrobil nawet jakbym chcial (zobaczcie ile roboty by bylo z pomalowaniem szprych- jedna czarna druga biala, ba! nawet stworzenie takiego siedzonka i kiery byloby dla mnie upierdliwe ;) ), takze typa podziwiam. Sprzet wyglada fajnie, no a 2t nigdy nie bedzie chodzilo jak chopper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc pomyslow w tym stylu nie moge zniesc' date=' ale jak dla mnie ten nie jest taki zly (wizualnie). Pomyslcie o takiej sytuacji. Chlopak ma 12-15lat jest fanem chopperow i nie ma kasy na Aprilie Classic czy cos takiego. Zrobil taka fure i jest szczesliwy. Nie widze tu zadnych wiejskich patentow, wszystko zrobione z glowa.... Ja bym czegos takiego w zyciu nie zrobil nawet jakbym chcial (zobaczcie ile roboty by bylo z pomalowaniem szprych- jedna czarna druga biala, ba! nawet stworzenie takiego siedzonka i kiery byloby dla mnie upierdliwe ;) ), takze typa podziwiam. Sprzet wyglada fajnie, no a 2t nigdy nie bedzie chodzilo jak chopper[/quote']

W 100% sie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...