Skocz do zawartości

Suzuki Bandit 1200N


Rekomendowane odpowiedzi

mam bandita od dwuch (...)

 

a do podstawówki dawno chodziłeś, widać. szkoda, że umiejętności poprawnego pisania z niej nie wyniosłeś :/

 

co do wymian to wszystko jest na forum, wystarczy poczytać. przede wszystkim do sprawdzenia i ewentualnej wymiany wszystkie materiały eksploatacyjne - jeśli nie wiesz, kiedy był zmieniany olej czy płyn hamulcowy, to warto w te rzeczy zainwestować. podobnie jak sprawdzić świece, stan łańcucha, opon, itp

 

a dane dot. przyspieszenia są w katalogach :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a dane dot. przyspieszenia są w katalogach :banghead:

jsz

 

 

Tiaaa ... Dane dotyczące przyśpieszeń w mojej Kawie w każdym katologu są inne :icon_exclaim: . Jednego roku podają 2,9 sekundy, w następnych 3,2, 3,5 ... Ja oczywiście przyjmuję tę najbardziej optymistyczną wartość :icon_mrgreen: .

 

I tak poza tym kto pyta nie błądzi i lepiej odgrzać stary kotlet jak smażyć nowy. Tak uważam Ja, Zbycho. Hough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa ... Dane dotyczące przyśpieszeń w mojej Kawie w każdym katologu są inne :) . Jednego roku podają 2,9 sekundy, w następnych 3,2, 3,5 ... Ja oczywiście przyjmuję tę najbardziej optymistyczną wartość :icon_mrgreen: .

 

co tylko dowodzi, że wartość ta przydatna jest tylko do podrywania panienek - o ile te wiedzą z grubsza w czym rzecz; na to jest stosowny wątek na forum :) albo do prób zaimponowania kumplom pod trzepakiem... w każdym razie nie do jazdy :biggrin:

czy ma 2,9 czy 3,5 - ani tego sprawdzić, ani na normalnej drodze wykorzystać... wszystko więc jedno z którego katalogu wartość pochodzi, czyż nie..? ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tylko dowodzi, że wartość ta przydatna jest tylko do podrywania panienek - o ile te wiedzą z grubsza w czym rzecz; na to jest stosowny wątek na forum ;) albo do prób zaimponowania kumplom pod trzepakiem... w każdym razie nie do jazdy :notworthy:

czy ma 2,9 czy 3,5 - ani tego sprawdzić, ani na normalnej drodze wykorzystać... wszystko więc jedno z którego katalogu wartość pochodzi, czyż nie..? :buttrock:

jsz

Dobra wartość do setki zdecydowanie zwiększa łatwość pozbycia się sprzęta na allegro :flesje: To już jest warość wymierna.

 

Wieczny Student - LOL :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...