Skocz do zawartości

Jazda nie tylk po gorach.


Rekomendowane odpowiedzi

SIema. Chcem sobie kupic Yamahe DT80 ale wlasnie sie tak zastanawiam. Czy wy byscie kupili enduro mieszkajac na pomorzu zachodnim ? U mnie nie ba zbytnio gorek i "wertepow" ale jest duzo lasow i troche łąk. To wzielibyscie czy nie ? Z tego co ja widze i czytam to praiwe wszyskie Enduro to z poludnia sa 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro. Super pomysł. Nasze drogi niczym się nie różnią od terenowych. Dlatego polecam. Sam większą część czasu spędzam w terenie, pomimo, że mam też GPZ-ę. Teren to wolność, no i gleba nie taka straszna, chyba że zimą, oj boli. Ale im więcej upadków. Tym większy szacunek dla matki Ziemi i nabiera się wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za róznica gdzie mieszkasz?? :D na pomorzu jest najwiecej jezior na terenie całej Polski wiec terenu do jazdy jest od zatrzesienia :(

 

ps. popatrz np. na Ostróde. rowniez leży na nizinie a pelno jest tam zawodów i rajdów terenowych :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna polatac po lasach a w miare dobrym sprzetem mozna i bagienka zaliczac i zeczki ktorych nie brakuje przeciez tylko samemu to nie jazda za bardzo ryzykowne jak by kto chcial hardcore zrobic :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie swiruje tylko sie pytam czy jazda po "wertepach" nie jest przyjemna. A tak pozatym to:

enduroguy mam 162cm i 58 kg wagi a czemu pytales ?

 

PS> Poprzednio i obecnie mam Pegaza :twisted:

 

 

pozdro 8)

magik 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy mam 162cm i 58 kg wagi a czemu pytales ?

Bo jakbys mial 2 metry i wazylbys pod 100kg to bym Ci DT nie polecal :banghead: . nie mow ze to niemozliwe w tym wieku bo kolo u nas w klasie ma chyba 205cm :D . A jak z $$ u Ciebie? Nie wolisz Aprilia RX80 albo czegos z tej wyzszej klasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy hehe no rzecz w tym ze teraz wakacje to beda moje $$ hehe, no jeszcze kase zbieram zbieram ale planuje. Chyba jednak DT. Mysle ze dozbieram do okolo 2000 i DT kupie 8)

 

Pozdro 8)

magik 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dozbieram do okolo 2000 i DT kupie  

Za ta kase to RX nie wchodzi w gre. Ja jak zwykle TS'ke polece :lol: . Wazy ona 40kg mniej i ma mocniejszy silnik (po tuningu na 70cc, z pustym dyfu i koncowka przelotowa). NA Twoj wzrost takze bedzie idealna (tez mam tyle cm). Moze nie jest ona gabarytow jak DT ale jej lekkosc naprawde robi swoje. AHa mimo ze z przodu ma beben to jest super skuteczny i spokojnie staje na przednim kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w woj. Mazowieckim i tu też niema jakiś wspaniałych hopek, ale za to są lasy, polany oraz wały przy rzekach. Moim zdaniem u nas w Polsce nie zależnie od regionu Enduro sprawdza się w 100%

Ja tak samo jak enduroguy polecam TS po tuningu na 70ccm, moto na serio bardzo lekkie i przyjemne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy daj jakis link z allegro z ta TS 8)

 

i napisz cos ogolnie o TS70. Ile wyciagnie na MAX km/h. Czy kupie ja za okolo 2000 z dokumentami (nie koniecznie oplacona)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że enduroguy jest obcykany co do TS ale ja także moge udzielić ci paru informacji. A więc TS ma Super silnik, jest to sprawdzona konstrukcja stosowana do tej pory w RMX'ach i SMX'ach. Po tuningu na 70ccm moto od okolo 6tys. obrotów ma niesamowitego kopa. Następną zaletą TS jest niska masa która wynosi ponad 80kg. Zawieszenie w TS nie imponuje skokami ale za to jest nadwymiar skóteczne. Enduroguy skakał swoją TS na torze po kilka ładnych metrów i zawiecha nie dobijała!! W połączeniu ze stuningowanym silnikiem idzie wybebeszony dyfuzor i przelotowa końcowka, które sprawiają iż moto ma piękny dźwięk oraz polepszają osiągi. Co do V-maxa to na takim przełożeniu jak ja mam jest to okolo 110-120kmh a na takim przełożeniu jakie bylo u enduroguya było to 85km/h

Ja swoją TS kupiłem na papierze, zarejestrowaną i opłaconą za 1,600zł.

A więc wydaje mi się że jeżeli poszukasz to spokojnie wyrwiesz TS na papierze do 2tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroboj. no wlasnie zle kliknelem mialo byc do ciebie :D Ale tak jeszcze to mozesz mi napisac tak po kolei oco chodzi z tym przelozeniem. Przypuscmy ze koles chce sprzedac taka Suzuki TS70 no to na co musze zobaczyc lub zapytac jak interesuje mnie taka maszynka co leci okolo 115 km/h (powiedzmy).

No i jeszcze jedno pytanie: z jakiego twoja jest roku? no i czy trudno znaleźdz taka suzi ? 8)

 

pozdro magik 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jeszcze to mozesz mi napisac tak po kolei oco chodzi z tym przelozeniem.

Chodzi tu o ilosc zebow na zebatce zdawczej oraz tej na tylnym kole. Wyglada to tak: Wieksza z tylu lub mniejsza z przodu- motor wolniejszy ale zdecydowanie lepiej sie zbiera, lepiej chodzi na gumke itp :D . Jesli przod wiekszy a tyl mniejszy to odwrotnie (to tak samo jak z przezutkami w rowerku- na 1/1 latwo sie pedaluje (bez oporow), ale duzej predkosci nie rozwiniesz (nie popedalujesz tak szybko))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...