Skocz do zawartości

Taki jeden YZ-eciak


Rekomendowane odpowiedzi

Filu na torze sie da katać nie tylko crossem albo typowym wyczynem

ja skacze moją huską a to wcale nie jest cross tylko enduro i wcale nie skacze blizej niż koledzy crossowcy. nawet skakalem na mojej Jawie Dandy i nic sie z nią nie działo. Skakać można sobie na wszystkim tylko kwestia na jaką odległość i z jakim lądowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skok amorow

SKok bardzo wazny nie jest. Najwazniejsza jest ich praca.

nawet skakalem na mojej Jawie Dandy i nic sie z nią nie działo.

W tamtym sezonie na TS ja latalem na torze i nawet do ladowan dolatywalem a takie latwe to na 50cc nie jest (jesli ktos widzial tor na wale na wysokosci Międzylesia to rozumie). Kumpel lata na TW na takie odleglosci jak niektore kozaczki na mx'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNaczy RX 160 ma taka moc jak exc 125 :D czyli 40 KM zaiwesznie to w sumie slabsza polka ale da sie nizle polatac :banghead:

 

 

Ba, nawet na DT, TS czy TW juz mozna poszalec na torze.

 

Oczywiscie... Gdy bylismy z kolega na torze kolo mostu Siekierkowskiego(to chyba ten nowy :P ) to kumpel szalal TW-tka i dolatywal na wszystkie londowania oraz w szybkim tempie pokonywal bandy :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolego chociaż jedną z tych informacji wiesz z własnego doświadczenia    

Jak nie, to po co powtarzasz to co inni piszą i mówią.  

Jak widać zresztą nie we wszytskim masz racje, więc po co pisac coś jak nie jesteś tego pewien  

Ale w wielu przypadkach ma racje i moim zdaniem to dobrze, że nasz kumpel chce, swoją własną a także zasłyszaną wiedze przekazać tym którzy jej potrzebują!!

A wracając do tematu to RX160 to na serio niezły kocur, kolega miał Tuarega Rally 160 i naprawde moc była zabujcza!! A przecież RX ma lżejszy przód i lepiej się na nim lata. Z tego co mi się wydaje w tych Apkach szybko puszczają uszczelniacze!!!!

A co do silnika to 125 ma 34KM a 160 chyba39 a więc troszeczke mniej niż EXC :D Jak wiadomo cylinder pokryty jest nicasilem a więc przy ostrym katowaniu wypadało by raz na sezon wymienić tłok. Nicasil jest także problemem podczas zakupu ponieważ ciężko jest sprawdzić jego stan!! Ale o tym niech się wypowiedzą nasi experci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 160 chyba39

Exc ma cos kolo tego (jest troszke slabszy od SX'a ).

Jak wiadomo cylinder pokryty jest nicasilem a więc przy ostrym katowaniu wypadało by raz na sezon wymienić tłok.

Orientuje sie ktos ile selekcji tloka wytrzymuje nikasil w Apriliach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do silnika to 125 ma 34KM a 160 chyba39 a więc troszeczke mniej niż EXC

Konie to nie wszytko i konie koniom sa nie równe. AAle rx lepiej sie nadaje do ostrej jazdy niż np Dt tylko to wielka krowa. Co do skoków zawieszeń to też nie tylko to sie liczy. Dlatego zawodnicy mzniejaa zwieszenia na tuningowe o takim samym skoku- ponieważ skok to nie wszytko liczy sie praca amorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAle rx lepiej sie nadaje do ostrej jazdy niż np Dt tylko to wielka krowa.

Ja w koncu nie wiem jak z ta wielkoscia RX'a :D . Dzis gadalem przez telefon z Kristim i mowil ze jego RX do konca opuszczony nie jest a mimo to do ziemi palcami siega (ma 168cm) takze tak zle chyba nie jest. W koncu Tuareg RAlly jest na tej samej ramce a jakis strasznie wysoki nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w koncu nie wiem jak z ta wielkoscia RX'a . Dzis gadalem przez telefon z Kristim i mowil ze jego RX do konca opuszczony nie jest a mimo to do ziemi palcami siega (ma 168cm) takze tak zle chyba nie jest. W koncu Tuareg RAlly jest na tej samej ramce a jakis strasznie wysoki nie jest...

Sam sobie na pytanie odpowiedziałeś. NA RXie ledwo sięga a na lC2 normlanie siega do ziemi.

Co do crosówek to dają one najlepsza frajde z jazdy i łatwo sie prowadzi. Wyczyn to jest to ino drogi w utrzymaniu.

ta yz bo to Qmpla yz i tylko chcialem wiedziec co o niej sadzicie
.

Kumpel wie że nie jest to ten rok co napiasał ? czy poprostu sciemnia żeby wiecej wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis gadalem przez telefon z Kristim i mowil ze jego RX do konca opuszczony nie jest a mimo to do ziemi palcami siega (ma 168cm) takze tak zle chyba nie jest. W koncu Tuareg RAlly jest na tej samej ramce a jakis strasznie wysoki nie jest...

 

Sięgam, ale ledwie co :D , a jeśli jest miękki teren i noga się nieco zapadnie to mam spory problem z utrzymaniem sprzęta. Oczywiście jeśli ma się dobrą technikę to nie jest problem, ale jeśli sie jest początkującym to niestety podpieranie nogami jest potrzebne :banghead:

Można jeszcze bardziej obniżyć mojego RX (opuścić z przodu na lagach), ale być może straci wtedy dobre warunki trakcyjne, zmieni się całkowicie geometria i może być lipa. Trzeba przymierzyć i sprawdzić. W sobotę albo w niedzielę będę na torze i zrobie kilka zdjęć, będzie dokładnie widać co i jak.

Faktycznie LC-2 jest niższy, niestety nie grzeszy nadmiarem mocy :cry: i super zawieszeniem. Różnica w jeździe jest ogromna, praktycznie to dwa zupełnie inne motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie LC-2 jest niższy' date=' niestety nie grzeszy nadmiarem mocy i super zawieszeniem. Różnica w jeździe jest ogromna, praktycznie to dwa zupełnie inne motocykle.[/quote']

A który z tych motorków uznał byś za lepszy ?? i w czym jest taka różnica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który z tych motorków uznał byś za lepszy ?? i w czym jest taka różnica??

Enduroboj. Mysle ze wystarczy jak CI napisze ze LC2 to praktycznie to samo co DT (silnik jest ten sam nawet) :D

Witam  

 

A jest jakiś RX 125 z rozrusznikiem kristi powiedział w rozmowie na GG że chyba nie ale może ?

Na allegro widzialem kiedys. Ja obstawiam ze to RX'y z silnikami od Tuarega lub Tuarega rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego rx to tak mało spotykany motocykl?dlaczego ludzie nie kupuja np. rx a mtx 125 lub dt a sa prawie w tej samej cenie.to tylko ze wzgledu na koszty utrzymania?czy rx ma jakies wady kąstrukcyjne?!opiszcie mi ten motor bo chcialbym kupic cos z czego bede zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...