Skocz do zawartości

Nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy we Wrocławiu - kat. A, A1


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzysz na zdawalność na starym egzaminie, który kompletnie nic nie wymagał od instruktora i był śmiesznie łatwy. Do kitu z taką zdawalnością, bo może się okazać, że dzisiejszych zadań egzaminacyjnych sami nie potrafią. A Waldek potrafił już dawno tego nauczyć.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary egzamin , stara zdawalnośc??? oj widzialem te statystyki i sa za ostatni sezon, czyli najnowsze, tych z 2013 roku jeszcze nie ma ,ale to chyba logiczne nie sądzisz ?

a skoro taki smiesznie latwy byl ten egzamin to powiedz czemu twoj Waldek i Motorsfera są pod koniec rankingu ???

ja wlaśnie zdawalnościa się sugerowalem wybierajac szkołę , bo nie mam zamiaru 3 czy 4 razy chodzić na Ziebicka i płacic te 180 zł .

amen

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest tak ograniczony, że jest w stanie nauczyć się TYLKO zadań egzaminacyjnych, by po odebraniu prawa jazdy jeździć jak gamoń, to żaden Waldek nie pomoże... Nawet mój.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To mnie interesuje. Czy w ogóle są takie dane? Z któregokolwiek roku? Odnośnie kategorii B są nawet na stronie WORDu, a o A i innych nic...

 

Takie "dane" znalazłem tylko na stronie OSK TEST. Zdjęcie YETI też by pewnie wkleili gdyby to miało nagonić paru jeleni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, jaka tu goraca dyskusja. Panowie wyluzujcie, rzuciliscie sie jakbym tu na siłe agitowal kogoś żeby robił ze mna kurs w Teście . No bez sensu .

wrzucam Wam ten link, cobyscie sami sprawdzili gdzie warto iśc .

Biuletyn Informacji Publicznej Urzedu Miejskiego wroclawia

 

http://bip.um.wroc.pl/wps/portal/bip/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os3hHFwt_y2AXYwMLo2AXA0_nMCNXFw8XYwtXc30_j_zcVP1I_ShznKpCzfUjc1LTE5Mr9Quy3RwB21HWlw!!/dl3/d3/L0lJSklna21BL0lKakFBRXlBQkVSQ0pBISEvNEZHZ3NvMFZ2emE5SUFnIS83X0FEOE85U0QzMDgyU0QwSUNWMkVESEQzOFU3LzBxekZnODU4NzAwMDM!/?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/bip_pl/bip/umw/

 

po prawej stronie w okienku szukaj trzeba wpisac - word wrocław , wyskoczy lista pdf .I i II częśc odnośnie Wroclawia luty 2013.

 

Wasza Motorsfera jest w II części na stronie 24 , pod nazwą szkoly jest tabelka z danymi.

60,5 % zdawalności i skuteczności, no po prostu " Miszcz " i Kozak z tego Waldka .21 osob udupilo na mieście, 13 na placu .bez komentarza.

 

mozecie sobie sprawdzic inne szkoły i inne kategorie . to najbardziej wiarygodne źródło. troche czasu to zajmuje ale polecam,. widac czarno na bialym kto ściemnia i ściaga do siebie naiwniaków.

pozdro.

 

ps. pytałem instruktora z Testu czy zna tego Waldka z Motorsfery, ale powiedzial że nie zna ludzi z tych nowych szkół .

Edytowane przez Rafiee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spinam, po prostu znalazłeś coś, co uchodziło za nieistniejące. Obiegowa opinia głosiła, że WORD nie publikuje statystyki dla A. Dzięki.

 

A z drugiej strony, używasz takiego stylu i słownictwa, że chyba nie powinny Cię dziwić reakcje. Cytując znajomego mechanika: "A chociaż Twój własny pies Cię lubi?" :D

 

Mam nadzieję, że to się otworzy, bo na razie to "Problem loading page".

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

60,5 % zdawalności i skuteczności, no po prostu " Miszcz " i Kozak z tego Waldka .21 osob udupilo na mieście, 13 na placu .bez komentarza.

 

 

 

tak jakby egzamin na prawo jazdy czegos uczyl..

 

serio, co za roznica, to jest tylko papierek (plastik w sumie juz), to czy sie umie czy nie umie zweryfikuje ulica, z papierkeim czy bez, kazdy bedzie lezal, pytanie jak mocno to odczuje (:

 

a co do waldka i motorsfery, nie wiem jak to tam u niego wyglada, ja robilem prawko duzo wczesniej przed tym zanim on wystartowal, nie mowie gdzie sie zapisalem na "kurs", ale to byla raczej formalnosc zeby miec papier do wordu, bo wiedzialem ze i tak zadna szkola we wroclawiu nie nauczy mnie jezdzic,

pare lat pozniej moja druga polowa zdecydowala sie zrobic kategorie A, i jako juz z doswiadczeniem, wiedzialem zeby jej nie wysylac na kurs wysokiej zdawalnosci, tylko do osoby ktora jezdzi codziennie, i ktora wie jak wygladaja realia jazdy na 2oo po polskich drogach,

 

nie obchodzilo mnie to czy zda za pierwszym razem, czy za piatym, obchodzilo mnie to zeby sie nie zabila na pierwszym skrzyzowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęło się, strasznie porozpierdzielane te dane i nie da się kopiować, więc żeby zrobić jakieś sensowne zestawienie, to trzeba by przynajmniej część przepisać.

 

Faktem jest, że Test wypada dobrze: 48/60 = 87,3% zdawalności. Motorsfera 53/91 = 60,9%. Ale są szkoły 1/1 = 100% :)

 

Nie ma ktoś ochoty przepisać części danych do Excela, żeby się dało to posortować? Kategorii A wcale nie ma tak wiele... :D

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncel, ja sie z Toba nie zgodzę, bo jak bede posyłał dziecko do gimnazjum czy LO to bede patrzył jak dana szkoła wypada w ogólnym zestawieniu , jak uczniowie zdają egzaimny itd . to się dla mnie liczy, ale mowie o takich rzetelnych statystykach (jak np ta z urzedu a propo kat A) . takie dane sa upubliczniane , tylko trzeba ich dobrze poszukać.

 

_Re_ mam kota nie psa, lubi mnie , nazywa się "chodź , masz" ;) :biggrin: :biggrin:

 

ja tego pdfa nie sciagalem, tylko otworzyłem i nic mi się nie rporozpierdzielało.

 

a taka opinia , że dane są nie udostępniane , to mówia tylko instruktorzy którzy nie maja się czym chwalić . z tego co się dowiedzialem każda szkoła jazdy dostaje takie zestawienie na maila . jesli twierdzi że dane nie istnieja, kłamie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się instruktora o informacje dotyczące:

1. Przeciwskrętu

2. Moment wejścia w zakręt , szczyt zakrętu - trajektoria + operowanie gazem

3. Poprawnej pozycji na moto

 

 

Jeśli będzie wiedział jak odpowiedzieć na te pytania, to nie masz się czego obawiać.

 

Moja Żona była u Waldka - zdała za 3cim razem, ale to bardziej była kwestia stresowania się. Mimo że mam pewne zastrzeżenia co do podejścia dydaktycznego (dla mnie Maciek Grabowski jest w tym temacie ideałem - a jakieś zadanie mam, bo sam pracuję w szkoleniach od 5 lat), to jednak 2 lata temu nie widziałem alternatywy.

 

Ja się uczyłem w firmie krzak, zanim na prawdę pokapowałem się o co w tym chodzi (dzięki filmowi i wydawnictwach K Coda, FM) to te kilka razy bym się z życiem pożegnał (za każdym razem fuks). Także Przemyśl wszystko - my życzymy właściwych wyborów. Nawet jeśli pójdziesz do szkoły ogólnej, a nie motocyklowej, to albo do Tomka, albo do Waldka idź na doszkalania.

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...