Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

Eee no raczej tyle nie ma.. a Yamaha DT EnduroMax-a ma po maksymalnym tuningu ma cos okolo 19.(tak mowil) Fabrycznie ma chyba cos kolo 12 bo chyba byl gaznik od 5

 

Po co sie kompromitujesz swoją niewiedzą :?: przecież DT to zwykłe endurko a nie żaden motocykl do startów i TMy 85 mają po 31 koni wiec ten 27 konny to troszke stary msuiał być bo tyle to mój miał z 93 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mam lat to nie wiem.. ale wiem ze zaraz dostaniemy po glowach od Dominika za to ze nie gadamy na temat.. Teraz pisze na temat...

 

Szczerze to nie widzialem nigdy z bliska 500 2T.. nawet nie widzialem jak jezdzi.. ale wiem jak wyrywaja 250 i wiem ze nawet bym sie nie zabieral za 500. To juz jest moto dla najlepszych.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie jeden ze slabszych wyczynow 125cc z tym ze ma bardzo przyjemna charakterystyke

a no to sorry ze bylem w bledzie, ale tak mi sie wydawalo, ale napewno jeden z mocniejszych wyczynow.

 

Ja miałem okazję się przejechać cr 500 i nie podoba mi sie to moto

Ja bym chcial sie przejechac 500 ,zobaczyc jak to ciagnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i zglupiec mozna, jeden mowie to drugi to, wiec w koncu niech ktos moze poprze swoja wypowiedz jakimis danymi servisowymi a nie bo slyszal albo mu sie wydaje...

bo wpadnie jakis nowicjusz i zaraz bedzie ze Sx to enduro, a DT to hardenduro...... (co jest nieprawda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy miał Honde CR 500,odchudzoną i coś tam miał dodatkowo założone,motocykl ważył jakies 90 kg i miał 70 KM mocy,taki mi mowił,nigdy nie jechałem na jego motocyklu.Chłopaczek 15 lat,średniego wzrostu,szczupły i jakoś dawał rade.Dawał,do momentu jak wy**bał w lesie przy 80-90 km/h,ale to nie z powodu tego,że moc wysoka tylko motocykl mu sie chyba uślizgnął na korzeniu coś takiego.Podobno na każdy biegu od 1-4 szedł mu na koło.Yebana rasa:)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiemm... mylilem sie.. myslalem ze chodzi o male suzuki Smx.. no ale sie juz edytowac nie dalo.. Pozniej pogadalem z el_kurczako na gg i dopiero wtedy skapnalem sie ze chodzilo mu o godziny a nie o kilometry, ale to i tak 5 litrow to swietny wynik.

Z tego co widzialem to juz 250 szly na kolo z 5 bez zajakniecia.. ale moze przelozenia byly inne.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no adik zmiazdzyl , z reszta mialem juz o nim wyrobiona opinie po przeczytaniu topica z dzialu sport/ turystyk Very Happy

dokladnie :mrgreen:

 

Sport/Naked/Turystyk - kompromitacja

Enduro/Motocross/Supermoto/Trial - kompromitacja i jeszcze poucza innych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem chłopaka (14lat) sprzedawał Kawasaki 250.

A wiecie dlaczego sprzedawał??

ZGADNIJCIE Very Happy

 

Bo nie było jego tylko ściema że niby nie katowany.

Tak samo jak że nigdy nie brał udziału w zawodach. Lażda crosówka min 1 sezon starowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levoir napisał:

Na allegro widziałem chłopaka (14lat) sprzedawał Kawasaki 250.

A wiecie dlaczego sprzedawał??

ZGADNIJCIE Very Happy

 

 

eeeeee łatwe ten KX był dlaniego zamocny' date=' i ja się mu nie dziwie

[/quote']

 

Wy naprawde wierzycie w te rzeczy co piszą na aukcjach?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...