Skocz do zawartości

Zlot MOTO-GUZZI Rzeczka 27-29 maja 2005


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tam będziesz to wysonduj możliwości zakwateroania MGH w okolicy. Odwalisz kawał dobrej roboty :banghead: . A jak polakierujesz na czarny matt puszki, to nawet sensownie byłoby gdybyś poprowadziła grupę :mrgreen: :D .

 

ha ha ha bardzo śmieszne :twisted: a Ciebie po prostu zazdrość zżera że nie jedziesz i nie dostajesz po oczach moimi puszkami :(

postaram się wysondować metę na spanie...

pozdr,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do zobaczenia w piątek w Rzeczce! Obyśmy się tam nie potopili, bo popili to całkiem chętnie  ;)  

pzdr

 

Noooo ... Dominik byłeś tam kompletnie incognito ... :P :P

Do końca nie udało nam się Ciebie dorwać :mrgreen: :mrgreen:

 

Szkoda że nie udało Ci się dojechać. Impreza była bombowa ;) :D super ludzie, poznaliśmy Dyzia, nakręciliśmy kupę kilometrów, nie obyło się bez przgód. Miro zatankował napęd :twisted: , mnie w czasie parady zaatakowała od tyłu :P breva, walnęła mnie w tylne koło. Udało mi się utrzymać równowagę i obyło się bez strat.

Babajaga przeprowadziła mi psychoanalizę :banghead: a jej mąż przyjechał cudowną kawą ZRX1200S w której się zakochałem bez pamięci ( w Kawie :P ).

Nie obyło się bez strat jak to na każdym zlocie :? w czasie prób zręcznosciowych piękny czerwony Triumph potłukł się co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dechę było, fajni ludzie, dużo się działo, okolica do jeżdżenia super, żeby jeszcze na winklach było mniej piasku i dziur :?

miron strzelał dużo fotek, więc pewnie wrzuci coś na forum...

pozdr,

Ola

ps

okazało się że nie jestem jedyną kobitką w Wawie, która jeździ srebrną SV-ką :lol: trzeba było pojechać 500 km, żeby się o tym przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro zatankował napęd  ,

Wiedziałem, że nie zdążę i wszystko się wyda :oops: Taa.. Nie dało się Babci przerobić na gaz, to sobie myślę, na ropce też zawsze trochę taniej :mrgreen:

Jeszcze wczoraj dałbym sobie łeb uciąć, że wziąłem właściwy pistolet, ale dziś pojechałem sprawdzić - jestem DUPA ;) :oops: Na swoje "usprawiedliwienie" dodam jedynie, że poprzedniego wieczora (i w zasadzie następnego ranka ;) ) zabawa była przednia, a pieprzone pistolety na bp wszystkie mają, oprócz symbolu paliwa, zielone nalepki z jakimś reklamowym napisem. Najciekawsze było to, że przez kilka godzin nikt nie dopuszczał do siebie myśli, że to ropa, tym bardziej, że w baku było jeszcze sporo benzyny. Ale co tam, wieloosobowe gremium praktyków z najwyższymi kwalifikacjami po burzliwych dyskusjach wydało ostateczną decyzję, którą posłusznie wykonałem, wracając tym samym ukochaną Babcię do życia.

Niniejszym wszystkim składam serdeczne podziękowania :D , a w szczególności:

Dyziowi - za kilka godzin, które można było spędzić atrakcyjniej i podtrzymanie mojego nadwątlonego optymizmu w 30 st. upale

Zbyszkowi - za 2 l wachy i ogólny spokój dobrze wpływający w trudnych chwilach

Lechowi z MG - za nie uleganie moim sugestiom i twardym obstawaniu przy swoim zdaniu, co było w końcu dość istotne 8)

W każdym bądź razie była super imprezka, najbardziej cieszę się z poznania "w realu" następnych fajnych ludzi, o co chyba najbardziej chodzi :P

A fotki będą oczywiście, tylko ja robiłem tradycyjną lustrzanką, więc chwilę to potrwa. Kilka wrzucę do albumu, a zainteresowanym wyślę CD, tak więc, cierpliwości 8)

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak było po prostu pięknie. Jak zwykle ubawiłem się po pachy. Super towarzystwo, także forumowe. Ilość wchłonietego alkocholu duża :? 8) Poznałem BabaJagę ,Zbycha i Mirona - właściela złotej Hony CX500D (D- jak Diesel :lol: ) I mam nowe marzenie V11 8)

Pozdrawiam wszystkich uczestników i nie tylko.

Dyzio

PS Sorry, że tutaj - dla Mirona http://www.motoscout24.autoscout24.de/ger/...public/home.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem BabaJagę ,Zbycha i Mirona - właściela złotej Hony CX500D (D- jak Diesel  )

Dyzio, ty brzydalu :mrgreen: Ładnie to tak śmiać się z cudzego nieszczęścia (by nie rzec, głupoty :banghead: ) ;)

Dzięki za linka, poszperam sobie w chwili wolnej.

A w "imprezkach" parę fotek:

http://forum.motocyklistow.pl/album_cat.php?cat_id=6

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...