Skocz do zawartości

WFM powraca ?!


losiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko lepsza chyba nowa WFM niż nowy "junak". Chociaż faktycznie, jeżeli ma kosztować 4 tys., to za tą cenę jest już w sumie całkiem ładna gama motocykli używanych do wyboru - pewnie wielu nabywców nie znajdzie. Z wyglądu motocykl niepsecjalnie przypadł mi do gustu, chociaż napis "WFM" na baku robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pomysł bardzo mi się podoba i moto rzeczywiście pzrypomina WFM, w odróżnieniu od JUNAKA. Cena atrakcyjna - 4000 PLN i jest to jakaś alternatywa. Jak by tak jeszcze był KIT do samodzielnego montażu, co obniżyło by koszty a jednocześnie sprawiłoby frajdę to byłoby całkiem nieźle!

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi podoba się projekt z silnikiem cz 125 27KM-to byłby naprawdę żwawy motorek na miasto

rama też wygląda profesjonalnie-tylko nad stylizacją by trzeba było troszkę popracować

-inaczej zaprojektować siedzenie i zbiornik paliwa-jak w nowoczesnych motocyklach enduro/supermoto

jeszcze hamulec tarczowy na przód i można tym nieźle poszaleć na mieście

sam myślałem nad takim miejskim supermoto-cz 124 cross-koła szosowe-papiery na wsk i można hulać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem śm wpadłem na ten sam pomyśł kitu do samodzielnego montarzu

ale jeśli ci co mają to składać i poprawiać wady fabryczne z mińska nic nie będą przy tym robić a i tak teraz prawie nic (tak pisali) na tym nie zarabiają to na czym wtedy by mieli zarobić-nie byłoby sensu zaczynać produkcji

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba pomysl wskrzeszenia W-F-M poniewaz mam taki w domu ('58) i go lubie.

Ale forma to nie to mnie sie niepodoba zbytnio ten motor, jesli bym kupil to tylko zeby miec zajawke, ze poczciwa W-F-M sie odrodzila. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi coś,bo jeszcze nowego ŚM nie mm(i chyba raczej nie zakupię).Jakieś dwa/trzy lata temu już była wzmianka,że odrodziła się WFM-ka,zrobili ją uczniowie jakiegoś Mechanika,czy innej szkoły ,silnik i kilka elementów z Mińska 125.To ten motocykl??????Bo zdjęcie chiba to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokuj, może to i niezły pomysł, ale na pewno nie w takim wydaniu. Kto kupi taki motocykl??? Żeby jeszcze silnik 4T nawet jakiś tajwaniec i tak było by lepiej niż JUNAK..... Ja sobie na pewno nie kupie bo jak na moje możliwości sprzęcik nie wytrzyma tygodnia ekspoatacji :) Tylko tyle, że ma być promowany przez sport.... Można jeszcze zobaczyć wersję z silnikiem CZ, ale tu z kolei problemem będą częste remonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...