Skocz do zawartości

jazda miedzy stojącymi samochodami na światłach


Rekomendowane odpowiedzi

Któregoś dnia był korek (naprawdę duży ok 3 km) na prawym pasie - na lewym było prawie pusto. Nie myśląc za wiele na środek pas i jazda. W pewnym momencie z naprzeciwka jedzie policyjny VW transporter i zjeżdża w moją stronę do osi jezdni i wali prosto na mnie. udało mi się wcisnąć na mój pas bo by mnie chyba s... wysyn przejechał. :!:

 

Pozdrawiam wszystkich i uważajcie - Idiotów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy przy wszystkim pamiętać o takim szczególe

omijanie to przejezdzanie obok pojazdu nie będącego w ruchu którego zatrzymanie nie wynika z warunków ruchu. a stanie w korku niestety nalezy do zatrzymania się pojazdu wynikającego z warkunków ruchu (nie może jechać choć chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No tak - rada wprost adekwatna do Twojego wieku. W twoim wypadku (o ile nie posikasz sie w majtki ze strachu podczas kontroli) za wyciagniecie 50zl mozesz zarobic w ucho lub odstawia Cie do mamy, aby sprala Ci tylek.

 

W doroslym zyciu takie wyciaganie 50zl bardzo czesto konczy sie sprawa karna. Przy obecnej nagonce na wreczanie lapowek wieksze prawdopodobienstwo, ze Cie wpakuja niz to, ze podziela sie tymi 50zl (co oni sobie za to kupia? - waciki? :-D ).

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dużo latam po centrum w szczycie i raz najechałem prawie na policjanta.. tzn kierował ruchem i stał idealnie na srodku miedzy pasami.. tak że nie dało sie wyjechac srodkiem.. a że fura mi sie juz mocno grzała i miałem dość tego korka (ok 2 km przeciskania i wąchania smrodu puszek ) ... to zawarczałem i policjant spokojnie sie usunoł ja wyjechałm i podziekowałem mu za to.. wszystkio bez bólu i jakiś zbednych zabiegów.... a jesli idzie o mijanie puszek policyjnych w korku to raczej nawet na nich zbytnio uwagi nie zwracam... w okru są 3 zagrożenia.. piesi (najczesciej gazeciarze), puszki i nierównosci które niekiedy potrafią dobrze bujnac.. btw przez 3 lata nie ujebałem żadnego lusterka a delikatne dotknąłem az dwa razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - rada wprost adekwatna do Twojego wieku. W twoim wypadku (o ile nie posikasz sie w majtki ze strachu podczas kontroli) za wyciagniecie 50zl mozesz zarobic w ucho lub odstawia Cie do mamy, aby sprala Ci tylek.

 

 

 

I pompkę w razie gdyby Ci z pierdopęda powietrze spuścili Very Happy Very Happy

 

pzdr

 

 

MOże i macie racje w końcu jeszcze nigdy smerfy mnie nie zatrzymały :twisted: :twisted: Ale nie sądzicie że w puszkach to się sprawdza? :mrgreen: (dośw mojego taty :) ;) ;) :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze.. nawet jak Cie zatrzymają to dajesz 50 zlotych i jedziesz dalej... raz Cię zlapią a raz nie.. Ale zawsze miej przy sobie 5 dych (ot tak na wszelki wypadek   )

Buahahahahaha - normalnie odlecialem po przeczytaniu tego. I myslisz, ze od takiego gowniarza jakikolwiek policjant by wzial kase ? :lol:

No ale zapomnialem, ze ty w korkach jezdzisz 2 paki na gumie pod prad i to z zagieta tablica :lol:

Najlepiej skwitowal to Lukasz

W twoim wypadku (o ile nie posikasz sie w majtki ze strachu podczas kontroli) za wyciagniecie 50zl mozesz zarobic w ucho lub odstawia Cie do mamy, aby sprala Ci tylek

Coraz bardziej mnie dobijaja wypowiedzi 13 czy 14 latkow na tematy o ktorych nie maja zielonego pojecia... ten przynajmniej nie pisal chwdp ani innych "modnych" ostatnio haselek... :roll:

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 08:24 ]

(dośw mojego taty     )

Tak myslalem - kuzwa gratuluje rozumu tatusiowi - jabym mial takiego ojca to bym chyba z mostu skoczyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obbrażaj moich rodziców!!!! Z tym co powiedziałem wcześniej to przyznałem Wam racje. Nie lubie takiego "ujeżdżania" ludzi za posta za który już sprostowali. A myślisz że Twój tata może w łape nie daje? :idea: :?: :?:

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 10:18 ]

Poza tym ten temat był już wałkowany tysiące razy... użyj opcji Szukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja policjantowi nigdy nie dałem w łape :), bo po pierwsze nie miałem okazji a dwa nie tędu droga......

 

ps. na forum widzę coraz więcej wymadrzających się 15 latków o rzeczach o których nie mają zielonego pojęcia.....

 

szczególnie jeśli chodzi o maszyny typu xx, zx 12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m16 nie zapominaj że cztery lata temu też miałeś 14 lat

Fakt - ale na szczescie z tego sie wyrasta ;)

PS: Chyba dodam Ci troche pracy jako modowi ale poprostu musze to napisac - sorka:

 

A myślisz że Twój tata może w łape nie daje?

Tak, tak wlasnie mysle chociazby z tej prostej przyczyny, ze nie ma ani prawka ani samochodu. Dawanie w lape uwazam za domene typowych dupkow ktorzy sa tak ograniczeni umyslowo, ze nie sa w stanie poniesc odpowiedzialnosci za wlasne czyny. I moze nie misci sie to w twojej wyobrazni ale sa ludzie ktorzy nigdy nie dali i nie dadza bo maja honor...

 

Nie obbrażaj moich rodziców!!!!

On sam sie obraza tym co robi (tak, ze bardziej chociazbym sie staral to mi sie nie uda) - takich ludzi uwazam za....... (nie bede sie wyrazal)

 

Poza tym ten temat był już wałkowany tysiące razy... użyj opcji Szukaj

Jesli to bylo do mnie to jesten wielki LOL :lol:

 

 

ps. na forum widzę coraz więcej wymadrzających się 15 latków o rzeczach o których nie mają zielonego pojęcia

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' tak wlasnie mysle chociazby z tej prostej przyczyny, ze nie ma ani prawka ani samochodu. Dawanie w lape uwazam za domene typowych dupkow ktorzy sa tak ograniczeni umyslowo, ze nie sa w stanie poniesc odpowiedzialnosci za wlasne czyny. I moze nie misci sie to w twojej wyobrazni ale sa ludzie ktorzy nigdy nie dali i nie dadza bo maja honor... [/quote']

 

Ryży co o tym sądzisz? On Ciebie również nazwaŁ typowym ograniczonym umyslowo dupkiem... Myślisz, że w takim razie ponad 90% polaków jest "typowymi dupkami"? Jak Twój tata nie ma prawka to normalne że w Łape nie daje bo nie ma powodu i nie masz się czym chwalić (to nie jest żaden przykŁad)..!

 

 

Ja - jak do tej pory przyjąłem z godnością jeden mandacik na który zasłużyłem i ani w głowie mi nie bylo aby kogos przekupywać.

 

No to życzę powodzenia w dalszej jeździe.. Na szczęscie są jeszcze tacy ludzie jak Ty! :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. Wstyd się przyznać ale ja sam ostatnio uspakajałem takich dwóch skłuconych 4umowiczów... Taka dyskusja nie ma sensu (wiem- eureka :mrgreen: ) Jak chcesz jeszcze o tym pogadać to PW :lol: Pozdro i sorry za zamieszanie...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...