Skocz do zawartości

Suzuki GSX1300R


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mowie ze zly wynalazek ale mnie osobiscie draznia takie wynalazki.

Dobre wlasnie dla takich pedalkow co kupuja sprzety a jezdzic nie umia.

 

Popatrzcie na sportowe samochody (takie prawdziwe),nie maja zadnej kontroli trakcji,rzadko maja ABS czy wspomagania kierownicy.Bo sa to sprzety dla tych co umieja juz jezdzic a byle frajer zaraz takiego skasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy sposobie w jakim ja jezdzilem tym xx to wtedy odnotowalem to na +

 

I na tym polega jego główna wada - przy spokojnej turystyce wszystko jest pięknie, cacy. Siła silnika daje jednak możliwość konkretnego dzidowania, a wtedy te wszystkie turystyczne smaczki (jak turystyczny olej zawieszenia, miękkie nastawy z dualem na czele) zaczynają raczej przeszkadzać niż pomagać. Przez to potem dzieją się tragedie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale tragedie dzieją sie z innego powodu.. niechce mowić z jakiego.. wina sprzetu jest wtedy kiedy to on zawodzi.. np pęka jakieś mocowanie coś ulega uszkodzeniu i to powoduje wypadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na sportowe samochody (takie prawdziwe),nie maja zadnej kontroli trakcji,rzadko maja ABS czy wspomagania kierownicy.Bo sa to sprzety dla tych co umieja juz jezdzic a byle frajer zaraz takiego skasuje.

 

cos w tym jest...

mysle jednak ze "wynalazki" na codzien sie przydaja... nie mowie do ostrej jazdy... ale to juz kazdy indywidualnie musi zdecydowac i kupic sprzeta jaki mu odpowiada..

ps.

ja myslalem ze jestem maniak bo czesto sprawdzam to forum.. ale widze ze nie tylko ja

8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale tragedie dzieją sie z innego powodu.. niechce mowić z jakiego.. wina sprzetu jest wtedy kiedy to on zawodzi..

 

Powiem tyle - był sobie pie**olony winkiel - R1ki przeszły - X został na barierach. Jeśli nawet sprzęt nie jest winien to na pewno dual nie poprawił sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa Igla,zwlaszcza jak jedziesz moto z ABS i przed skrzyzowaniem na pofaldowanich ABS glupieje i jedziesz prosto pod ciezarowke Banghead
to nie jest wina sprzetu... to jest niedostosowanie przedkosci do warunków na drodze.. przeciez sam wiesz ze ABS ma to do siebie.. i tobie jak i mi nie jest on potrzebny.. dlatego też nie kupujesz sobie fury z nim.. ale są ludzie którzy uprawiają turystyke i to na dodatek wolną gdzie abs nie przeszkada a czesto nawet pomaga..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ostatnio postanowilem nabyc jakis motocykl, moj wybor byl pomiedzy hajabusa i bmw r1200st.z tej to przyczyny mialem okazje odbyc jazde probna i jednym i drugim motocyklem . co do hajabusy...moje wrazenia sa jak najbardziej pozytywne, jesli chodzi o silnik to musze przyznac ze jest to top klasa, startuje natychmiast i jest gotowy do jazdy, dysponuje moca i momentem obrotowym ktory moze zadowolic najbardziej wybrednych poszukiwaczy szybkosci i mocy, nie ma tam zadnych wibracji od silnika ktore by przeszkadzaly w jezdze, posiada ultra szeroki zakres mocy a do tego ma bardzo przyjemny dla (mojego) ucha dzwiek cztero cylindrowej rzedowki. co do skrzyni biegow i sprzegla,biegi przelacza sie bardzo lekko i precyzyjnie, nie ma klopotow ze znalezieniem "luzu".

wlasciwosci jezdne : motocykl jest stabilny az do predkosci maksymalnej,przy predkosciach mniejszych np. w miescie jest troche niestabilny i przy tym ciezko nim sterowac, w zakretach jest bardzo dobry calkowicie neutralny bez jakichs niespokojnych momentow. co do komfortu to moge zaliczyc ten motocykl do najlepszych, bardzo ergonomiczny, poprzez niskie usadowienie kierowcy doskonala oslona przed wiatrem.hamulce posiada takze dobre jak przystalo na tak silny motocykl , tym , ze lepiej by bylo gdyby posiadal abs takie jest moje prywatne odczucie do tego moge jeszcze dodac ze hamulce sa doskonale wywazone przy czym nie ma potrzeby uzywania calej dostepnej sily w rece aby to zaczelo dzialac. co do paliwa to hayabusa spala 7,2 L na 100km, tak podaje instrukcja.przeglad jest niestety pierwszy po 1000km a nastepne po kazdych 6000km. niedogodnoscia tego motocykla jest to , ze trzeba bardzo dbac o lancuch i czesto uzywac wszelkich smarowidel .

co do mnie to ostatecznie zdecydowalem ze nabede bmw r1200st co tez zrobilem , oczywiscie kazdy musi dobrac sprzet wedlug wlasnych potrzeb, ale jesli lubisz cos z duzych mocnym silnikiem i cos szybkiego a przy tym wygodnego to polecam hayabuse.

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa Igla,zwlaszcza jak jedziesz moto z ABS i przed skrzyzowaniem na pofaldowanich ABS glupieje i jedziesz prosto pod ciezarowke Banghead
to nie jest wina sprzetu... to jest niedostosowanie przedkosci do warunków na drodze.. przeciez sam wiesz ze ABS ma to do siebie.. i tobie jak i mi nie jest on potrzebny.. dlatego też nie kupujesz sobie fury z nim.. ale są ludzie którzy uprawiają turystyke i to na dodatek wolną gdzie abs nie przeszkada a czesto nawet pomaga..

 

Tak IGLA,tylko taki koles podjezdza do skrzyzowania i ma juz na oko wyliczona droge hamowania a tu wyboje i ABS swiruje przez co hamowanie slabnie a on sie pakuje pod TIRa lecacego glowna droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak IGLA,tylko taki koles podjezdza do skrzyzowania i ma juz na oko wyliczona droge hamowania a tu wyboje i ABS swiruje przez co hamowanie slabnie a on sie pakuje pod TIRa lecacego glowna droga...

_________________

 

 

Hmmm, to dosyć czarna i drastyczna wizja :D Oby nie była prawdziwa ;)

 

Wydaje mi się, że wszystkie motocykle z układem ABS powinny być eszcze wposażone w układ katapultujacy kierowcę w momencie, gdy ABS nawali, ale to pewnie już kwestia czasu i niedługo będziemy mogli cieszyć się takimi trendy bajerami ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kwestia czasu i niedługo będziemy mogli cieszyć się takimi trendy bajerami Razz

 

 

taaaa....

juz gdzies czytalem o spadochronach dla motocyklistow :D

jka widzisz ze nie wyhamujesz..otwierasz spadochron i moto leci dalej a ty zostajesz niemal w miejscu ;) niezle nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A co by było, gdyby się okazało, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta??? Myślę o Dwunastce! Co myślicie o niej, bo do mnie z tej trójki najbardziej przemawia!

 

A taki CrazyDam jest typowym przedstawicielem tego 4um:gowno wie,gowno widzial a do powiedzenia ma mnostwo,szkoda ze sa to same bzdury  :D  

 

Jeśli masz coś "do tego 4um", to wiesz gdzie są drzwi (juz raz klamkę widziałeś, więc droga wolna...).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz coś "do tego 4um", to wiesz gdzie są drzwi (juz raz klamkę widziałeś, więc droga wolna...).

Widze ze nawet modom nie przeszlo i najlepiej to Wam wychodzi grozenie,ja to mam w dupie,jesli masz ochote to mnie zbanuj.Mi tym przykrosci nie zrobisz. 8)

 

A ja naiwny myslalem ze od tego czasu cos sie zmienilo,niestety sie mylilem a wiec adios,mam gdzies wszechwiedzacych do ktorych nic nie trafia.

Bawcie sie sami w swojej piaskownicy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeśli masz coś "do tego 4um", to wiesz gdzie są drzwi (juz raz klamkę widziałeś, więc droga wolna...).

Widze ze nawet modom nie przeszlo i najlepiej to Wam wychodzi grozenie,ja to mam w dupie,jesli masz ochote to mnie zbanuj.Mi tym przykrosci nie zrobisz. 8)

 

A ja naiwny myslalem ze od tego czasu cos sie zmienilo,niestety sie mylilem a wiec adios,mam gdzies wszechwiedzacych do ktorych nic nie trafia.

Bawcie sie sami w swojej piaskownicy :lol: :lol: :lol:

 

Po ch.. mi Twoja wiedza, skoro nie masz szacunku dla innych użytkownikow forum. Tylko o to mi chodziło w mojej wypowiedzi. Nie moja wina, że nie potrafisz wyciągać wniosków z czyichś wypowiedzi. I że masz jakieś kompleksy. Coś mi się wydaje, że do piaskownicy raczej Ty pasujesz...

 

Zresztą rób jak chcesz. Nikt Cię nie będzie "banował". Bo niby za co??? Jak chcesz to idź, idź. I tak wrócisz przecież. Nie ma to jak szacunek... do samego siebie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...