Skocz do zawartości

Suzuki GSX1300R


Rekomendowane odpowiedzi

ale zbyt wiotka w ramie jak dla mnie

 

Zbyt wiotka??? Chlopie tos Ty jakis Rossi czy co? Wiotka napewno nie jest i w zakretach sie super prowadzi.Ja bym powiedzial ze to XX ma wiotkie przednie zawieszenie:polki jak z MZ a rury teleskopow jak w Jawie' date='a popatrz na Hayabuse:mocne,grube polki ze sztywnym zawieszeniem upside-down.Nawet nie ma co porownywac do XX....

 

do turystyki to zdecydowanie xx ciupkę gorsze osiągi' date=' ale lepszy turysta [/quote']

 

 

No i co jest takiego lepszego w XX ze sie lepiej nadaje do turystyki???

 

Zastanów się rówież nad awaryjnością sprzęta XX ma to do siebie' date=' że jest praktycznie bezawaryjny szczególnie ten na wtrysku ...

Co do Suzy to sam nie wiem sprzęt raczej bardziej do typowo ostrej jazdy, niż jazdy sport-turyst [/quote']

Z awaryjnoscia XX jest tak samo jak z Haya:sa bezawaryjne chyba ze trafisz na sprzety nieserwisowane i zaniedbane.

A Hayabusa jest lepsza i do turystyki i do ostrej jazdy bardziej niz XX i w tym temacie nikt mnie nie przekona ze jest inaczej bo jezdzilem i jednym i drugim.

Bardzo możliwe,że egzemplarz haji, który testowałem był jakiś niedopracowany a co do xx to moim zdaniem jest to śliczna i zwarta maszyna a hajka z całym szacunkiem dla jej osiągów to troszkę przerost formy nad treścią.XX poszedł w stronę turystyki a haja raczej nie, więc jako turystę polecam xx. Co do stwierdzenia,że jest to pedalski sprzęt to czuje się troszkę dotknięty, bo miałem kilka takich maszyn a nigdy nie brałem w odbyt cha cha .

To,że krytykujesz system cbs jest już kompletnie nie zrozumiałe mi osobiście bardzo podoba się to rozwiązanie oczywiście na początku trzeba się oswoić z nowymi hamulcami, ale potem jest tak jak z automatyczna skrzynią biegów raz spróbujesz i zawsze będziesz chciał taki system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki all za wypowiedzi, szkoda że nawet w takim temacie dochodzi do zgrzytów...

Dla mnie jest już jasne że właśnie robię na Haykę :D :D ;) :P :) :P :D :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu :D

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak czytam wasze wypowiedzi i po co sie denerwowac? Mam Hajke i jezdzi sie na niej super. a co do urywania sie czegokolwiek? Tego nie rozumiem zreszta nie musze. O lancuch trzeba dbac? A w ktorym motocyklu nie trzeba??? Co do systemu hamowania w XX ja "osobiscie" uwazam ze jesli chce hamowac przodem to hamuje reka jesli tylem to noga. A czy to jest lepsze czy gorsze? Zastanawiajace jest to ze bardzo dobre rozwiazania wprowadza wiekszosc producentow w tym przypadku tak nie jest. Chyba daje to do myslenia. Bo nie chodzi o patent. Kawa czy suzuki, tez by to wprowadzila tylko nie nazywaloby sie to CBS tylko np. SDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual - to chodzi o to że jak pociagne za przednia klamke od hamulca to mi zachamuje i przod i tyl?

hmm, to nie wiem, mowicie ze Hayabusa jest lepsza, a ja sie caly czas nastawiam do XX, myslalem ze XX tez mozna "poswirowac" znaczy sie pojezdzic ostro, ale teraz pewnie bede zmienial orientacje na Haye , albo na GSXR-a albo CBR-ke na poczatek,

 

eh.. no pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

XXem nie latałem natomist Hayą tak i ZX12 choś sam mam suzi to z ZX12 byłem najbardziej zadowolony suuper, Haya natomiast, tak mi sie wydaję ma wysoko środek ciężkości i nie prowadzi się tak dobrze jak ZX12 . Nie jestem specem ale na kawie było fajniej :-) Staż na różnych moto 15lat.

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...