Skocz do zawartości

Naklejki do motocykla terenowego ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Co powiecie mi na temat naklejek do Endurasa, konkretnie do TSki. Chciałem samemu zaprojektować naklejki i znalazłem nawet oferte na allegro- http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48117300 . Co o tym myślicie, jak będzie z trwałością?? Czy takie naklejki trzeba potem pomalować lakierem bezbarwnym?? A może ktoś ma jakiś inny pomysł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma jakiś inny pomysł ????

zgłos sie do L3fta z forum :D jak nie znajdziesz jego namiarów to zglos sie do mnie na PW to ja poszukam :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znowu bez przesady.. z tego co pamientam mamy tu tez gościa o nicku "Enduro" .. wiec za kazdym razem mowiac ze enduro ządzi itp wysławiamy go jak króla.. podobna sytuacja takze lol :D Jest tu chyba naście osób z przedrostkiem "Endur" w xywce takze lajcik .. jeszcze troche i nie bedzie mozna powiedziec w jakims przypadku słowa ścigacz albo plastik bo bedzie jakiś gość o takim nicku :D

 

Co do naklejek to na allegro jest troche gotowych dobrej jakości.. kupiłem kiedyś arkusz UFO i są wporządku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Człowieku pomyśl zanim założysz temat' date=' zmień nazwe!![/quote']

Dobrze ze Enduras z duzej :D .

 

Enduroboj.'u drogi. Ja sobie ladnie wycialem naklejki z folii samoprzylepnej na poprzednia TS. Nie powiem wygladalo to fajnie. Teraz zrezygnowalem. Kupilem komplet naklejek za 17zl na Yamahe PW, takie fajne wzory nakleilem na boczki, pozostale tez gdzies poupychalem, a pozatym jakies fimry (Ufo, Fox) . Wg. mnie wyglada to bardzo fajnie i sprzet nie jest juz goly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamientam mamy tu tez gościa o nicku "Enduro" .. wiec za kazdym razem mowiac ze enduro ządzi itp wysławiamy go jak króla.. podobna sytuacja takze lol

To ja :D

Poszukam czegoś na allegro' date=' napevno coś znajde.[/quote']

kurde jeszcze jak w południe patrzyłem to aukcja była' date='ale została zakończona z wyczerpania towaru :D

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48696418

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Profesjonalny (czytaj - taki co nie zejdzie po dwóch jazdach) zestaw naklejek cross-enduro kosztuje od 250 do 300 zł (oryginały) i do 100 zł (podróby).

Jak ktoś chce mieć dobrą naklejkę na enduro za 5,90 zł to powodzenia!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze najlepiej to zrobic wlasny arkusz naklejek (znajdziecie gotowce na necie) i idziecie do biura reklam, u mnie takie jest i tam posiadaja takie urzadzenie ktore sie nazywa bodajze PLOTER ktory zrobi wam te naklejki na foli bodajze dowolnej grubosci (oczysiscie bez przesady) i jest to wycinane laserowo, wiec wyglada to po prostu jak prawdziwa naklejka a trwalosc zalezy z jakiego materialu zrobiona

cena zalezy od foli czy tam kartki na ktorej chcecie to stworzyc

te na allegro sa wlasnei w ten sposob robione

 

dajcie mi tylko zdjecie wyskokiej jakosci ktore obejmuje te naklejki bez jakis odblaskow od lampy to stworze cos podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduras napisał:  

Ja kupiłem ostatnią sztuke  

 

Właśnie z tą myślą włączając allegro,chciałem kupić sobie komplecik,ale kto pierwszy ten lepszy

Taki zestaw naklejek w każdym sklepie co sprzedaje akcesoria ufo kosztuje 20 zł i sa 2 arkusze do wyboru.

Wysyłkowo sa do kupienia na http://www.danmot.com.pl/

http://www.danmot.com.pl/ufo_rozne.html na samym dole strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...