Skocz do zawartości

Intruder czy Shadow


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Melduję się po długiej przerwie. Co do zobaczenia tych Shadowek to sądzę, że kumple nie mieliby nic przeciwko z Łodzi na Śląsk (Lubliniec) nie jest znowu tak daleko. Co do Valkyrii - jeździłem i nie powiem fajny motor, super się prowadzi tylko ten klang :? . Powiem tyle kolejny kumpel też ma Valkyrie (właśnie na niej jeździłem) i po przejechaniu się jedną z tych Shadow był pod dużym wrażeniem co ten motocykl potrafi. Określił to jednym słowem - ZWIERZE.

Pozdrawiam

 

P.S.

Jedna z tych Shadowek jest na sprzedaż.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ,że boxer nie gada tak,jak v-ka.Chociaż po założeniu pustych wydechów jest troche lepiej.Sześć rurek śpiewa głośniej i chórek też brzmi ciekawiej.Faktycznie z Łodzi na Śląsk daleko nie jest,tylko pogoda trochę nie ta.Poczejmy kilka tygodni, a może uda się spotkać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mailbym wybierac miedzy Intruzem a Shadowka,to na pewno wybrałbym Intruza.

Sam mam Intruza tyle,ze 800-ke.Ale troszke brakuje mi w nim mocy ,dlatego również mysle o wymianie na wiekszy sprzet.Z tym że chcialbym pojeżdzic troche sprzetem,ktory lepiej sie prowadzi niz choper.

Tak czy inaczej Intruza nic nie pobije,to najladniejszy seryjny,japoński choper. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mailbym wybierac miedzy Intruzem a Shadowka,to na pewno wybrałbym Intruza.

....

Tak czy inaczej Intruza nic nie pobije,to najladniejszy seryjny,japoński choper. :)

 

Witaj Kaczor:))

:D trudno mi się z Tobą nie zgodzić, też jeżdżę mniejszym vs-em. Może i ta chłodnica nie jest za bardzo czoperowa, ale intruz jest piękny, ma wałek, full szprych i jest co pucować (chrom, nie żadne inne takie tam). Mnie hondy nie za bardzo się podobają,ale mam znikome doświadczenie z nimi. Uważam jednak, że nowa Shadowka może być mocną konkurencją Suki, bo też ma mieć kardan.

Jak dla mnie, intruz ma piękne, duże przednie koło i dlatego własnie mi się podoba:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Ja panowie, KAZDEMU doradze hondzie (jak juz,pomijajac jedynie sluszna marke...yamahe dragstar). Motocykl do przerobek wdzieczny.Pieknego draga mozna z shadowki zrobic. Intuz to koza,nawet ten wiekszy.Szkoda slow.

 

co powiedziawszy pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..he..he...może i koza ale jej najbliżej do klasyki bo jest co najwyżej olejkiem chłodzona (mowa o tej dużej i średniej kozie)...i pomijając tu pierdoły typu że chłodzone cieczą są wytrzymalsze bo to śmieszne jest...Dzsiejsze silniki są tak obliczone że wytrzymają to co trzeba bez względu na sposób chłodzenia..kwestia gustu...ja lubie choppery i Suka prowadzi...Honda robi ładne Crusiery...i wystarczy...Yamaha robiła ładne choppy a teraz też robi ładne dragi/crusiery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zauwazyłem ze kilka osób chce sie scigac tymi motorkami pomyliliscie maszyny polecam cbr 1100 xx jest dosc fajna i szybsza a te motocykle o których moewa nie słuza do 5.2 czy 6 do setki to ma nas wiesc ja osobiscie mam virówke 1100 a polecał by,m jednak honde intruder jest tez piekny ale suzuki nie robi najlepszych motocykli choc bardzo dobre jednak polecam honde to jest to widze ze bede odmiencem bo wiekszosc by wolała intrudera ja nie ale wiadomo to osobiste przekonania do tego motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że temat już zamknięty jest :). Vs góra :)

 

Co do silnika Vs 1400 i jego trwałości to wiadome jest, że te silniki osiągają przebiegi rzędu 100 tyś. km bez jakichkolwiek remontów i nikogo to zbytnio nie dziwi :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...