Skocz do zawartości

pytanie za 100 pkt


FJ1100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj może z przekaźnikiem rozrusznika....ja miałem podobny problem w zygzaku, przyczyną był przekażnik...miał nadpalone styki..

 

Przekaźnik mam wstawiony nowy bo stary czasem mi sie zacinal i nie chcial "odpuścić" i mimo że puściłem start to rozrusznik dalej sie kręcił. Wystarczyło wtedy puknąć w przekaźnik i rozrusznik przestawał kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem Kumpla na Forum,

zadał pytanie i ... jak widać temat aż wrze. To jest to, tego forum nie da się przereklamować. Dobrze, że ostatnie stresy nie wpływają negatywnie na atmosferę, chęć pomocy .. super.

Jestem dumny z tego, że jestem z Wami na tym samym Forum Chłopaki! :lol: :lol: :lol:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem Kumpla na Forum,

zadał pytanie i ... jak widać temat aż wrze. To jest to, tego forum nie da się przereklamować. Dobrze, że ostatnie stresy nie wpływają negatywnie na atmosferę, chęć pomocy .. super.

Jestem dumny z tego, że jestem z Wami na tym samym Forum Chłopaki! :lol:  :lol:  :lol:  

 

Pozdro.

Jaca ma rację - jak widac jestem tu nowy i jestem bardzo miło zaskoczony. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Moj kolo tez tylko ze w XZ a tam to standard :D  :?  Musisz to obadac w tym FJ-ucie 1100  :)  8)

PGR - zmiana imagu? To jest ten mały Kenny na emblemacie który wieczie umiera w Miasteczku South Park?

Fajny rysuneczek, ale stary miał lepszy klimacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin specjalnie dla Ciebie wroce do tego "bardziej klimatowego" emblemaciku. hiehie

Klimat to PODSTAWA!!!

 

FJ 1100 Witamy w naszym gronie zjebów motocyklowych. Zmien sobie nicka na swoje xywe czy imie bo tak 1100 to glupio mowic(pisac) do Ciebie a FJ 1100 se wloz do podpisu bo to fajne moto 8) A co do tego sprzegielka to moj qmpel wlasnie wymienil wolne kolo i rolki bo mu wklad rozj... caly popekal :) dobrze ze udalo nam sie dzisiaj zalatwic po znajomosciach te czesci bo ciezko z nimi ale do FJ bedzie tego wiecej. W kazdym razie to moze byc sprzegielko rolki sie wytarly i nie zawsze lapie (slizga) to moze byc to... Co wy na to?? ma ktos jeszcze jakies koncepcje??

Pozdro i jeszcze raz witam w imieniu zjebów z 4um :D :idea: :arrow: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kumpel miał takie objawy w FJ 1200 tylko że rozrusznik gorzej (wolniej) kręcił jak silnik był ciepły. Po kilkunastu rozbiórkach rozrusznika pojechał wk**wiony do serwisu, gdzie pan mechanik wyjoł rozrusznik i bez wniku przesmarował łożyska po czym włożył to spowrotem i chodzi do dziś :) Ps dodam że nic nie wzioł za tę usługę. Rzadko się to dzisiaj zdarza tym bardziej w autoryzowanych serwisach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej - witam wszystkich po małej przerwie, ale net mi nie chodzil - jakies problemy w sieci.

Postaram się wkrótce zamieścić jakies swoje logo, tak jak to powiedzial PGR. Dzięki za PRZYJĘCIE mnie do grona zjebów :lol:

Chyba jednak tak zrobię - wyjmę rozrusznik i pójdę z nim do serwisu. Wprawdzie mam tam znajomka, ale na darmochę to nie mam co liczyć.

Pozdrawiam wszystkich :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić nicka to muszę zarejestrować się jako nowy użytkownik :?: Bo jak próbowałem zmienić w profilu i zaktualizowałem to przy logowaniu gdy wpisałem nowego nicka wyskoczył monit, że wprowadziłem nieprawidłową nazwę użytkownika.

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...