Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki Dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

No widziałem.....na obroty się wkręcała super....na gumę szła jak dzika...ale nikt o zdrowych zmysłach nie tuningowałby takiej padaki! Jedyne co mogli zrobić to

-zabawa z kanałami

-inny gaźnik

-kuty tłok, korbowód

-wydech

i zabawa z cdi....ale to by ich wyniosło pewnie ze 3tys :] a nie sądze że komuś by się chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogli zrobić to  

-zabawa z kanałami  

-inny gaźnik  

-kuty tłok, korbowód  

-wydech

Tu akurat zabawa z kanałami bardzo mało daje boto nie 2T. Bez sportowych wałków rozrzadu to nic sie nie zdziała.

Co do tych 30Km to dla porównia WR 250 ma 30 kilka a nie dośc ze to większa pojemnośc to jeszcze typowy wyczyn, więc t ahonda napewno tyle nie miała.

 

Jezeli to ma te 20km to moja Dt musi miec z 8km

Zrób wrescie dobrze DT - w płeni odblokowaną i dopiero porównuj, bo taka przytarta to kiepsko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt o zdrowych zmysłach nie tuningowałby takiej padaki!

Czemu padaki? Mogla byc robiona 20 lat temu a wtedy byl to sprzet o ktorym marzylo wiele osob.

enduroguy napisał:

Jezeli to ma te 20km to moja Dt musi miec z 8km  

 

Zrób wrescie dobrze DT - w płeni odblokowaną i dopiero porównuj, bo taka przytarta to kiepsko chodzi.

Dt juz w pelni odblokowana. Czekam tylko na tloczek. NO to inaczej: Tw125 po przegladzie, z wiekszymi dyszami, przerobionym wydechem, po regulacji gaznika i zaworow idzie wogole bez porownania do ten XL. Nie wiem jak to mozliwe ale mnie ona zaskoczyla. Mniejsza z tym, ale ogolnie takiego sprzeta moge polecic! Postawienie jej na gumke z 3 z gazu nie stanowi wiekszego problemu (nie zaprzeczysz Maxiu :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu padaki? Mogla byc robiona 20 lat temu a wtedy byl to sprzet o ktorym marzylo wiele osob.

No właśnie 20 lat temu :lol: Co prawda i tera chciałbym miec taką ale tuning jest dla mnie bez sensowny. A wracając do tematu to jak jest z rozruchem dr 125?? Bo widziałem wersje i z kopniakiem i z rozrusznikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 94 roku byly chyba z rozrusznikiem,

ja tam preferuje zwyklego kickstartera bo taki rozrusznik troche wazy,

i w ogole co to za przyjemnosc robic tik ziu ziu broooom,

wole cyk, kop , broooom broooom ;)

 

jak mi sie przypomina to widzialem DRke z 98 ktora nie miala kopniaka tylko rozrusznik, dziwne rozwiazanie ale chyba byl po prostu zepsuty i wymontowany.

odpal takie cos po zimie, akumulator predzej padnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie przypomina to widzialem DRke z 98 ktora nie miala kopniaka tylko rozrusznik, dziwne rozwiazanie ale chyba byl po prostu zepsuty i wymontowany.  

odpal takie cos po zimie, akumulator predzej padnie

W Tw to samo. Kiedys byl kopnik, zostal rozrusznik. Glupie rozwiazanie do enduro jak dla mnie. Akumulator padnie na zawodach i nie ukonczysz (chyba ze z pychu) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik jest dosc pradazerny takze troche sie pokreci i szlag go trafi (kolega juz sie przekonal  )

Hmmm ale rozrusznik nie zzera za pierwszym razem calego akumulatora!

Jesli chodzi o kolege to chyba slabo naladowal akumulator!

Ps. Sory ale nie ma polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że za ile może zejść:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...548292366&rd=1-

 

z tego co widze starsza wersja z kopniakiem. Mały przebieg.

Co powiecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...